Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko Orlik 2012 przy ul. Parkowej w Malanowie

GMINA MALANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00331008
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00331008/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-17 11:06
Lokalizacja
Malanów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f21127e9-c1a4-4f9f-b782-954df4c209ae
Identyfikator
6681857620
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

Wykonawcy

1 przyznane

DOMINIK LETOCHARadzionków, PL · lot 0
413 967,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00331008 z dnia 2025-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko Orlik 2012 przy ul. Parkowej w Malanowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MALANÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Turecka 16

1.5.2.) Miejscowość: Malanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-709

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632883083

1.5.8.) Numer faksu: 632883083

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@malanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/fd5f9ba5-f1a3-4c9c-957e-1607d4e4fa50

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko Orlik 2012 przy ul. Parkowej w Malanowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f21127e9-c1a4-4f9f-b782-954df4c209ae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00331008

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00008584/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko Orlik 2015 przy ul. Parkowej w Malanowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00093032

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.2025.EK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 550955,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana nawierzchni ze sztucznej trawy na obiekcie Moje Boisko Orlik 2012 w Malanowie ul. Parkowej zgodnie z
zakresem robót:
- usunięcie zasypek z granulatu gumowego i piasku ze sztucznej trawy;
- zerwanie sztucznej trawy z tworzyw sztucznych;
- ręczny rozładunek i wyładunek materiałów budowlanych granulatu gumowego, piasku samochodami oraz trawy sztucznej;
- opłata za utylizację sztucznej trawy, zasypki z granulatu gumowego SBR i piasku załadowanego {materiały załadowane w workach BIG BAG) na odległość do 70km;
- profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane ręcznie w gruncie kat. V-VI pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni;
- warstwy z piasku w korycie i na powierzchni - 10 cm - uzupełnienie ubytków - 30 %;
- warstwy odsączające z piasku w korycie i na poszerzeniach, wykonanie i zagęszczenie ręczne;
- warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych kruszywo z kruszywa łamanego;
- demontaż tulei do słupków i stojaków obsady dwóch bramek do piłki nożnej typu junior;
- utylizacja i wywóz gruzu z kruszyw;
- montaż nowej nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z zasypką;
- oznakowanie poziome nawierzchni wykonywane sprzętem ręcznym

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 413967,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 569000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 413967,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: System Dominik Letocha

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6452523188

7.3.3) Ulica: św. Wojciecha 2

7.3.4) Miejscowość: Radzionków

7.3.5) Kod pocztowy: 41-922

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Pomoc przy demontażu trawy oraz wyrównaniu podbudowy

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 413967,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-06-30 do 2025-08-22
2025-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane