„Wykonanie statycznej repliki czołgu Renault FT-17 jako pierwsze wyposażenie Muzeum Powstania Wielkopolskiego” przy przygotowaniu i realizacji zadania inwestycyjnego pod (...)” część nazwy

Wielkopolskie Muzeum Niepodległości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00466817
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00466817/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-22 11:29
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95b250e0-da86-4378-a848-5c13d3010820
Identyfikator
7781128909
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Modele w skali

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00466817 z dnia 2024-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie statycznej repliki czołgu Renault FT-17 jako pierwsze wyposażenie Muzeum Powstania Wielkopolskiego” przy przygotowaniu i realizacji zadania inwestycyjnego pod (...)” część nazwy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000277902

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Woźna 12

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-777

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (61) 851 72 89

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.kulupa@wmn.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wmn.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-95b250e0-da86-4378-a848-5c13d3010820

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie statycznej repliki czołgu Renault FT-17 jako pierwsze wyposażenie Muzeum Powstania Wielkopolskiego” przy przygotowaniu i realizacji zadania inwestycyjnego pod (...)” część nazwy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95b250e0-da86-4378-a848-5c13d3010820

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466817

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00084041/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Wykonanie statycznej repliki czołgu Renault FT-17 jako pierwsze wyposażenie Muzeum Powstania Wielkopolskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00452034

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FA.261-3/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Wykonanie statycznej repliki czołgu Renault FT-17 jako pierwsze wyposażenie Muzeum Powstania Wielkopolskiego” przy przygotowaniu i realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa Nowego Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 w Poznaniu” – FA.261-3/2024.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia będącym załącznikiem nr 2 do SWZ oraz Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
3. Kody Wspólnego Słownika Zamówień - kod CPV:
• 37800000-6 Wyroby rękodzielnicze i artystyczne
• 34999400-0 Modele w skali.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34999400-0 - Modele w skali

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 Ustawy: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
W prowadzonym postępowaniu została złożona 1 oferta: KAPIBARA Mateusz MAŁYJUREK SPÓŁKA KOMANDYTOWA (dawniej KAPIBARA Sp. z o.o. Sp. k.) ul. Floriana 7 44-190 Knurów z Ceną brutto: 667.858,60 zł.
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę: 369.000,00 zł brutto, której nie może zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty.
Tym samym zasadne stało się unieważnienie postępowania.
2024-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi