dostawa wraz z uruchomieniem kompaktowego reometru modułowego wyposażonego dodatkowo o akcesoria do pomiarów temperaturowych i sieciowania przy naświetlaniu światłem UV

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00331350
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00331350/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-17 12:04
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bbacc0ac-7927-45b1-9e8a-c68463bac2b6
Identyfikator
7770006350
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Reometry

Wykonawcy

1 przyznane

ANTON PAAR POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
409 312,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00331350 z dnia 2025-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
dostawa wraz z uruchomieniem kompaktowego reometru modułowego wyposażonego dodatkowo o akcesoria do pomiarów temperaturowych i sieciowania przy naświetlaniu światłem UV

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001293

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wieniawskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-712

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.) Numer telefonu: 829 44 40

1.5.8.) Numer faksu: 829 40 12

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzpuam@amu.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amu.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.amu.edu.pl , https://e-ProPublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

dostawa wraz z uruchomieniem kompaktowego reometru modułowego wyposażonego dodatkowo o akcesoria do pomiarów temperaturowych i sieciowania przy naświetlaniu światłem UV

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbacc0ac-7927-45b1-9e8a-c68463bac2b6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00331350

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00246024

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/4736/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 332774,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamowienia jest dostawa wraz z uruchomieniem kompaktowego reometru modułowego wyposażonego dodatkowo o akcesoria do pomiarów temperaturowych i sieciowania przy naświetlaniu światłem UV dla Centrum NanoBioMedycznego UAM
2. Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ.
3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia na własny koszt i ryzyko do budynku Centrum NanoBioMedycznego UAM, ul. Wszechnicy Piastowskiej 3, 61-614 Poznań.
4. Wykonawca w formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ) w ostatniej kolumnie wskaże nazwę producenta, pełną nazwę i symbol urządzenia jaki wycenia i jaki zostanie dostarczony do Zamawiającego po podpisaniu umowy.
5. Transport krajowy i zagraniczny wraz z ubezpieczeniem, wszelkie opłaty celne, skarbowe oraz wszelkie inne opłaty - po stronie Wykonawcy.
6. Wykonawca dołączy do oferty opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia zawierający wszelkie niezbędne informacje umożliwiające ocenę zgodności oferty z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr A SWZ (tj. w szczególności karty katalogowe oferowanych urządzeń, foldery informacyjne, zestawienie zawierające określenie producenta i modelu oferowanych urządzeń, konfiguracji i parametrów w języku polskim itp.).
7. Wykonawca dołączy do oferty tabelę wymagań technicznych oferowanego przedmiotu zamówienia zawierającą parametry i warunki zaoferowane przez Wykonawcę, potwierdzające wymagania Zamawiającego- Załącznik nr 7 do SWZ.
8. Warunki minimalne gwarancji i serwisu: Wykonawca na dostarczony sprzęt udziela minimum 24 miesięcznej gwarancji (termin gwarancji stanowi jedno z kryterium oceny ofert).

4.5.3.) Główny kod CPV: 38428000-1 - Reometry

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332774,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 332774,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anton Paa Poland Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792409575

7.3.3) Ulica: ul. Hołubcowa 123

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-854

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 409312,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-03
2025-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy