„Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu"- II postępowanie

Gmina Myślibórz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00331434
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00331434/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-17 12:19
Lokalizacja
Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ea87d7e-4050-42d7-81af-50b34bfe1849
Identyfikator
5971611631
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne i podobne

Wykonawcy

1 przyznane

RENATA BABOŃZakopane, PL · lot 0
2 889 999 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00331434 z dnia 2025-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu"- II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślibórz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 957476051

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ue.umig@mysliborz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mysliborz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mysliborz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu"- II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ea87d7e-4050-42d7-81af-50b34bfe1849

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00331434

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00673613/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejacego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu-II postępowanie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00237656

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2025.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie zadania pn.: „Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu – II postępowanie. Planowana inwestycja znajduje się na działce nr ewid. 505, obręb 3 Myślibórz, Gmina Myślibórz.
2. Zadania inwestycyjne polega na budowie obiektu sportowego zgodnie z założeniami programu Olimpia – Program budowy przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich.

Stan istniejący: boisko wielofunkcyjne o nawierzchni syntetycznej o wymiarach zewnętrznych
43 m x 29 m, ogrodzenie, piłkochwyty, oświetlenie, osprzęt sportowy, maszty flagowe,
siedzenia- trybuny, chodnik oraz opaska z kostki betonowej.

Założenia projektowe: budowa zadaszenia nad istniejącym boiskiem sportowym wielofunkcyjnym – konstrukcja zadaszenia stalowa, jednonawowa (bez słupów pośrednich), ściany zadaszenia z membrany z możliwością rozsunięcia/zdemontowania membrany (kolorystyka do uzgodnienia z Zamawiającym), dach dwuspadowy, kryty membraną (kolorystyka do uzgodnienia
z Zamawiającym), wysokość użytkowa wewnątrz minimum 6 m w najniższym miejscu (okapie), w ścianach podłużnych po dwie bramy o wymiarach minimum 3,5 m x 3,5 m otwierane automatycznie oraz max. 4 wejścia dla użytkowników. Obiekt powinien być całosezonowy. Należy wykonać ogrzewanie kubatury proj. zadaszenia za pomocą nagrzewnic elektrycznych, strefowe oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie zewnętrzne LED montowane nad wejściem na elewacji, należy przewidzieć wentylację grawitacyjną lub grawitacyjną wspomaganą mechanicznie.
W obiekcie należy zamontować mieszacze powietrza w liczbie i wydajności dostosowanej do kubatury. Istniejącą nawierzchnię syntetyczną należy usunąć i na istniejącej podbudowie po jej lokalnych uzupełnieniach i naprawach należy pokryć nową warstwą nawierzchni syntetycznej poliuretanowej grubość min. 20 mm (kolorystyka oraz układ linii zostanie uzgodniony na etapie projektu). Nawierzchnię syntetyczną należy także wykonać pomiędzy korytkami odwodnieniowymi, a słupami i ścianami wewnątrz zadaszenia. Wodę deszczową z połaci dachowych proj. zadaszenia projektuje się odprowadzić do kanalizacji deszczowej z zachodniej połaci) oraz do gruntu na terenie biologicznie czynnym. Rozwiązania techniczne winny umożliwiać Zamawiającemu wprowadzenie i zainstalowanie wyposażenia tj. trybuny i ławki oraz strzelnica laserowa, elektroniczna tablica wyników. W ramach realizacji zadania należy wokół ścian zadaszenia wykonać opaskę z kostki betonowej bez fazowej grafitowej o szerokości minimum 80 cm, do drzwi i bram należy doprowadzić chodnik z kostki betonowej bez fazowej
w kolorze grafitowym o szerokości minimum 150 cm oraz zaprojektować ścianę oporową izolowaną przeciw wodzie napierającej wzdłuż ściany podłużnej zachodniej, zaś wzdłuż ściany zachodniej należy przewidzieć drenaż odwadniający wpięty w instalację kanalizacyjną sanitarną. W ramach robót rozbiórkowych przewiduje się do wykonania:
- zdemontowanie trzech masztów flagowych i zamontowanie ich w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w ramach dz. o nr ewid. 505, obręb 3 Myślibórz;
- zdemontowanie piłkochwytów, bramy i furtki oraz ich ponowny montaż w bezpośrednim sąsiedztwie projektowanego zadaszenia;
- rozebranie siedzeń-trybun zlokalizowanych wzdłuż zachodniej części boiska;
- przestawienie istniejących 4 sztuk lamp w bezpośrednie sąsiedztwo projektowanego zadaszenia;
- rozebranie opaski oraz chodnika przy istniejącej płycie boiska;
- rozebranie istniejącej nawierzchni syntetycznej z boiska wielofunkcyjnego;

Dokumenty posiadane przez Zamawiającego:
- badania podłoża gruntowego – poglądowe;
- umowa na dostawę prądu;
- projekt decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego;

Opis zadania:
a) Sporządzenie kompleksowej dokumentacji projektowej na podstawie załączonego Programu Funkcjonalno-Użytkowego, który jest integralną częścią zamówienia.

Komplet opracowanej dokumentacji powinien zawierać:
• wykonanie projektu architektoniczo – budowlanego wielobranżowego – 5 egz.;
• wykonanie projektu technicznego wielobranżowego - 3 egz.;
• sporządzenie kosztorysów inwestorskich - 3 egz.;
• sporządzenie przedmiarów robót – 3 egz.;
• sporządzenie szczegółowej specyfikacji technicznej – 3 egz.;
• sporządzenie mapy do celów projektowych – 3 egz.;
• przekazanie powyższych dokumentów w wersji elektronicznej – 1 egz.;
• pełnienie nieodpłatnego nadzoru autorskiego w ramach oferty cenowej do zakończenia realizacji budowy oraz w okresie rękojmi i gwarancji;
• uzyskanie wszystkich wymaganych opinii, decyzji, niezbędnych pozwoleń, zezwoleń, warunków oraz wymaganych prawem uzgodnień (w tym zgłoszenia robót budowlanych lub pozwolenia na budowę);
b) wybudowanie zadaszenia na podstawie wykonanego projektu;
c) zapewnienie obecności kierownika budowy oraz kierowników robót branżowych.
3. Zamawiający informuje, że projektowana hala ma być zgodna z założeniami programu Olimpia – Program budowy przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie występów reprezentacji Polskiej na Igrzyskach Olimpijskich (dalej: program).
4. Uzupełnieniem niniejszego opisu jest załączony Program Funkcjonalno-Użytkowy.
5. Wykonawca zobowiązany jest do umieszczenia na ścianie frontowej, nad drzwiami wejściowymi do obiektu tablicy z logiem programu. Wzór logotypu dostępny jest na stronie internetowej Ministerstwa pod poniższym adresem:
https://www.gov.pl/web/sport/program-olimpia--program-budowy-przyszkolnych-hal-sportowych
6. Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy i montażu tablicy informacyjnej zgodnie wytycznymi w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych obowiązującymi beneficjentów programów dofinansowanych z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (dostępnymi pod adresem: https://www.gov.pl/web/premier/promocja)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2889999,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5940900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2889999,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa API-bis mgr Renata Baboń

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361624688

7.3.3) Ulica: Podhalańska 22

7.3.4) Miejscowość: Zakopane

7.3.5) Kod pocztowy: 34-500

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2889999,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-27
2025-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane