Dostawa gazu płynnego propan techniczny do celów grzewczych dla Szkoły Podstawowej w miejscowości Czarny Dunajec i Podszkle.

MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00332642
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00332642/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-17 16:48
Lokalizacja
Czarny Dunajec, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7614182f-35e0-4759-b3b0-74907c9be70d
Identyfikator
7352843273
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

PropanPropan skroplony

Wykonawcy

1 przyznane

GASPOL SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
208 170 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00332642 z dnia 2025-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa gazu płynnego propan techniczny do celów grzewczych dla Szkoły Podstawowej w miejscowości Czarny Dunajec i Podszkle.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892162

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Czarny Dunajec

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-470

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czarny-dunajec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czarny-dunajec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czarny_dunajec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa gazu płynnego propan techniczny do celów grzewczych dla Szkoły Podstawowej w miejscowości Czarny Dunajec i Podszkle.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7614182f-35e0-4759-b3b0-74907c9be70d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00332642

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030264/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa gazu płynnego propan techniczny do celów grzewczych dla Szkoły Podstawowej w miejscowości Czarny Dunajec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00272185

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RB.271.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 177804,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazu płynnego propan techniczny na sezon grzewczy 2025/2026 dla Szkoły Podstawowej w miejscowości Czarny Dunajec i Podszkle.
Dostarczony gaz płynny skroplony propan musi być zgodny z wymaganiami jakościowymi gazu określonego w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 28 grudnia 2008 r. w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego określonych normą PN-C-96008.
Przewidywane szacunkowe zapotrzebowanie gazu na okres realizacji umowy wynosi około 81.000 litrów.
Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z założeniami i parametrami określonymi w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09122100-1 - Propan

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09122110-4 - Propan skroplony

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2,570 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2,790 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2,570 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gaspol S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7790020583

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208170,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-08-23 do 2026-08-21
2025-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy