Remont świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi (postępowanie 2)
GMINA RYDZYNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00332713
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00332713/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-17 20:25
- Lokalizacja
- Rydzyna, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-313ba194-e76d-48f5-9d64-6b468221e1b8
- Identyfikator
- 6972207200
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00332713 z dnia 2025-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi (postępowanie 2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RYDZYNA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050735
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rydzyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-130
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 65 538 84 34
1.5.8.) Numer faksu: 65 538 85 13
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rydzyna@rydzyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rydzyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rydzyna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi (postępowanie 2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-313ba194-e76d-48f5-9d64-6b468221e1b8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00332713
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00023697/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00304365
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGK.271.11.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont części piwnicznej budynku świetlicy wiejskiej. Roboty budowlane obejmują następujący zakres prac:
- izolacje części poziemnej,
- roboty remontowe wewnątrz budynku,
- udrożnienie instalacji odprowadzenia wody opadowej.
UWAGA!
Postępowanie obejmuje prace określone w przedmiarze robót (dokumentacja projektowa obejmuje większy zakres).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (dokumentacja techniczna) – stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu otwarcia ofert Zamawiający ujawnił kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, która wynosiła: 60.000,00 zł brutto. Najkorzystniejsza złożona oferta opiewała na kwotę: 144.947,60 zł brutto. Różnica pomiędzy ww. kwotami przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który nie może w chwili obecnej zwiększyć środków do poziomu umożliwiającego zawarcie umowy.| 2025-07-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |