Remont rozdzielni SN w budynku technicznym przy ul. Lwowskiej 8 w Sosnowcu

Uniwersytet Śląski w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00333284
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00333284/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-18 09:57
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f3f16461-4aa3-41f9-89d5-782243fb1b8d
Identyfikator
6340197134
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie podstacjiPodstacje transformatoroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje średniego napięciaInstalacje niskiego napięciaInstalowanie stacji rozdzielczychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychUsługi inżynieryjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

"BLACK WATER ENERGIA" SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
589 869,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00333284 z dnia 2025-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont rozdzielni SN w budynku technicznym przy ul. Lwowskiej 8 w Sosnowcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Śląski w Katowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001347

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bankowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-007

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 0323591334

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@us.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dzp.us.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://us.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont rozdzielni SN w budynku technicznym przy ul. Lwowskiej 8 w Sosnowcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3f16461-4aa3-41f9-89d5-782243fb1b8d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00333284

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00256047

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.382.7.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 486306,79 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest remont rozdzielni SN w budynku technicznym przy ul. Lwowskiej 8 w Sosnowcu. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest również do przygotowania, do 8 tygodni od daty zawarcia umowy, koncepcji branżowej dla części elektrycznej oraz budowlanej, zawierającej także uzgodnienia branżowe z Tauron Dystrybucja, która podlegała będzie akceptacji przez Zamawiającego. Akceptacja koncepcji przez Zamawiającego umożliwia rozpoczęcie robót budowlanych.
2) Roboty budowlane będą prowadzone w budynku czynnym i użytkowanym.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik 2 do SWZ, w skład której wchodzą: specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, zwana dalej: STWiORB (stanowiąca załącznik nr 2.1 do SWZ) wraz z załącznikami: 2.1.1 (schemat pomieszczenia), 2.1.2 (Instrukcja szczegółowa współpracy ruchowej), przedmiar robót (stanowiący załącznik 2.2 do SWZ), które to dokumenty wraz z umową należy rozpatrywać łącznie. Ww. dokumenty są dokumentami wzajemnie się uzupełniającymi. Wszystkie roboty budowlane i inne czynności ujęte odpowiednio w STWiORB lub w przedmiarach robót lub w umowie, winny być traktowane tak, jakby były ujęte w każdym z wymienionych dokumentów. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszystkich robót i czynności przewidzianych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, jak i tych nie wskazanych co do nazwy, a niezbędnych do zakończenia realizacji przedmiotu zamówienia.
2) W przypadku jakiejkolwiek rozbieżności lub sprzeczności pomiędzy wskazanymi dokumentami, Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zgodnie z wyższym standardem lub w większej ilości wynikających z tych dokumentów, chyba że Zamawiający poleci inaczej. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszystkich robót i czynności przewidzianych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, jak i tymczasowych, bez których nie jest możliwe prawidłowe wykonanie zamówienia.
3) Załączone przedmiary robót mają wyłącznie charakter pomocniczy. Zamawiający nie wymaga złożenia kosztorysów wraz z ofertą. W przypadku złożenia kosztorysów przez Wykonawcę wraz z ofertą, nie będą one podlegały ocenie na etapie badania i oceny ofert.
4) Termin realizacji zamówienia: do 16 tygodni od daty zawarcia umowy, przy czym Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania, do 8 tygodni od daty zawarcia umowy, koncepcji branżowej dla części elektrycznej oraz budowlanej, zawierającej także uzgodnienia branżowe z Tauron Dystrybucja, która podlegała będzie akceptacji przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45232220-0 - Roboty budowlane w zakresie podstacji

45232221-7 - Podstacje transformatorowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315500-3 - Instalacje średniego napięcia

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 589869,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1178340,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 589869,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BLACK WATER ENERGIA S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832962338

7.3.3) Ulica: Nieborowska 46/27

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-034

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 589869,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni

2025-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane