Zakup oraz dostawa samochodu osobowego na potrzeby Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Nowej Soli
POWIAT NOWOSOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00333900
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00333900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-18 11:52
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5919b0a-797e-4a49-baed-e84804839b01
- Identyfikator
- 9251972202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00333900 z dnia 2025-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup oraz dostawa samochodu osobowego na potrzeby Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Nowej Soli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWOSOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: MONIUSZKI 3
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-nowosolski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-nowosolski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/sp_nowasol1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup oraz dostawa samochodu osobowego na potrzeby Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Nowej Soli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5919b0a-797e-4a49-baed-e84804839b01
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00333900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052882/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Zakup oraz dostawa samochodu osobowego na potrzeby Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Nowej Soli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00319146
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IF.272.12.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
34110000 – 1 Samochody osobowe
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa samochodu osobowego na potrzeby Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Nowej Soli .
2. Zadanie dotowane przez Województwo Lubuskie – Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze.
3. Miejsce dostawy to : Starostwo Powiatowe w Nowej Soli, ul. Moniuszki 3, 67-100 Nowa Sól.
4. Dostarczany samochód osobowy musi być fabrycznie nowy, kompletny, nie użytkowany, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych, zgodnie z wymaganiami przedstawionymi w załączniku nr 8 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
5. Wymagania, o których mowa w załączniku nr 8 do SWZ należy rozumieć jako minimalne oczekiwania Zamawiającego jakie dostarczany pojazd musi spełniać. Wykonawca może zaoferować we wskazanych przez Zamawiającego miejscach, pojazd o parametrach wyższych (lepszych) niż te przedstawione w opisie. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia w ofercie stosownych dokumentów, uwiarygodniających te parametry.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w przedmiotowym postępowaniu do terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta| 2025-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |