Dostawa elementów placu zabaw do integracyjnej świetlicy środowiskowej w Paszenkach
Gmina Jabłoń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00334463
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00334463/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-18 13:24
- Lokalizacja
- Jabłoń, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71f20ab4-f679-492c-b478-14a0665d9149
- Identyfikator
- 5391440839
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00334463 z dnia 2025-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa elementów placu zabaw do integracyjnej świetlicy środowiskowej w Paszenkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jabłoń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237530
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Augusta Zamoyskiego
1.5.2.) Miejscowość: Jabłoń
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-205
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 83 3560006 wew. 29
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@jablon.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablon.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jablon.ezamawiajacy.pl/pn/JABLON/demand/221074/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa elementów placu zabaw do integracyjnej świetlicy środowiskowej w Paszenkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71f20ab4-f679-492c-b478-14a0665d9149
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00334463
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
zamówienie jest dofinansowane z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Działanie 8.8 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej, Priorytet VIII Zwiększenie spójności społecznej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach realizacji projektu pn. „Integracja społeczna osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem w Gminie Jabłoń”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00317888
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.9.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa elementów placu zabaw do integracyjnej świetlicy środowiskowej w Paszenkach
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. zakup, dostawę i montaż:
- sensorycznego zestawu edukacyjnego z elementami sprawnościowymi do integracyjnej świetlicy środowiskowej w Paszenkach. Zestaw musi posiadać odpowiednie certyfikaty dopuszczające do użytkowania przez dzieci.
- tablicy informacyjnej- regulamin placu zabaw ( ok 50x70 standardowa) 1 szt.
- sadzenie krzewów żywopłotowych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w zał. nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
- Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.Zamawiający w zał. nr 3 stanowiącym formularz ofertowy, nie zamieścił informacji o kryterium oceny ofert jakim były aspekty społeczne. W związku z tym oferty nie są miarodajne a Zamawiający nie jest w stanie prawidłowo ich ocenić.
| 2025-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |