Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w km 0+000 do 0+700 na działce nr 851 w miejscowości Gręboszów

GMINA GRĘBOSZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00334611
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00334611/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-18 13:45
Lokalizacja
Gręboszów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d6fcc3e-3330-4aef-8a5d-3daa3227532a
Identyfikator
8711771090
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNADębica, PL · lot 0
380 194,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00334611 z dnia 2025-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w km 0+000 do 0+700 na działce nr 851 w miejscowości Gręboszów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRĘBOSZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gręboszów

1.5.2.) Miejscowość: Gręboszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-260

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146416002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@greboszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.greboszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/greboszow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w km 0+000 do 0+700 na działce nr 851 w miejscowości Gręboszów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d6fcc3e-3330-4aef-8a5d-3daa3227532a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00334611

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016211/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na dz. nr 851 w misjcowości Gręboszów, gmina Gręboszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00259970

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BIK.271.1.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 587588,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę (modernizację) drogi dojazdowej do gruntów rolnych usytuowanej na działce nr 851 w miejscowości Gręboszów z nawierzchni gruntowej na tłuczniową na długości 995 m.
Początek przebudowywanej drogi w km 0+000 na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1304K a koniec w km 0+700 przedmiotowej drogi.
Przebudowa drogi jest podzielona na 2 etapy realizacji robót:
I etap obejmuje odcinek w km 0+000 do 0+380 o długości 380 m i szerokości jezdni 3,00 ÷ 3,50 m, o nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o następującym zakresie robót:
1) Roboty przygotowawcze obejmujące pomiary i rozbiórkę (frezowanie) części naw. z mieszanek mineralno-bitumicznych na włączeniu do drogi powiatowej,
2) Roboty ziemne obejmujące korytowanie i wywóz urobku,
3) Roboty w zakresie podbudowy obejmujące stabilizację podłoża cementem z dodatkiem uziarnienia
i jego profilowanie oraz zagęszczanie do grub. 35 cm, wykonanie warstwy górnej podbudowy z kruszyw łamanych grub. 20 cm,
4) Roboty z zakresie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych – obejmujące wykonanie warstwy wiążącej grub. 6 cm i warstwy ścieralnej grub. 4 cm,
5) Roboty w zakresie poboczy – obejmujące wykonanie z kruszyw łamanych grub. 10 cm, na zjazdach do działek grub. 25 cm,
6) Zabezpieczenie istniejących rurociągów sieci gazowej i sieci wodociągowej rurami osłonowymi.

II etap obejmuje odcinek w km 0+380 do 0+700 o długości 320 m i szerokości jezdni 3,0 m, -* o nawierzchni tłuczniowej o następującym zakresie robót:
1) Roboty przygotowawcze obejmujące pomiary,
2) Roboty ziemne obejmujące korytowanie i wywóz urobku,
3) Roboty w zakresie podbudowy obejmujące stabilizację podłoża cementem z dodatkiem uziarnienia
i jego profilowanie oraz zagęszczanie do grub. 35 cm,
4) Roboty w zakresie nawierzchni obejmujące wykonanie warstwy górnej podbudowy z kruszyw łamanych grub. 20 cm, i mechaniczne miałowanie powierzchni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380194,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1018000,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380194,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 691757950

7.3.3) Ulica: Drogowców 1

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380194,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane