Usługa wsparcia poczty elektronicznej Służby Więziennej
Ministerstwo Sprawiedliwości Centralny Zarząd Służby Więziennej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00334703
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00334703/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-18 14:02
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-faa9b7cf-2b57-4d4f-925f-36bf5b31f22e
- Identyfikator
- 5261058188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00334703 z dnia 2025-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wsparcia poczty elektronicznej Służby Więziennej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Sprawiedliwości Centralny Zarząd Służby Więziennej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000319167
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 37A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-521
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sw.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-faa9b7cf-2b57-4d4f-925f-36bf5b31f22e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa wsparcia poczty elektronicznej Służby Więziennej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-faa9b7cf-2b57-4d4f-925f-36bf5b31f22e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00334703
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00161419/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Usługa wsparcia poczty elektronicznej SW
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295196
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 13/25/KB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wsparcia poczty elektronicznej Służby Więziennej. System poczty elektronicznej Służby Więziennej oraz usługa katalogowa Active Directory zbudowana została w oparciu o technologię MS Exchange 2016, MS Windows Server 2016, MS Windows Server 2022. Do wirtualizacji zasobów wykorzystano usługę Hyper-V 2022 uruchomioną na klastrze z zainstalowanym systemem MS Windows Server 2022 Datacenter w strefie LAN oraz DMZ. Środowisko poczty elektronicznej zainstalowane jest na serwerach pracujących w infrastrukturze Zamawiającego i świadczy usługi dla ponad 18 000 użytkowników.
2. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania uwzględnione w jego opisie, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w projekcie umowy, którego wzór określa załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W czasie po terminie składania ofert, a przed terminem otwarcia, zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaka zostanie przeznaczona na sfinansowanie zamówienia, w wysokości 790 000,00 zł. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta, którą złożyła firma Integrity Partners Sp.z o.o. Zgodnie ze złożonym formularzem ofertowym cena złożonej oferty to 2 293 704,00 zł.W związku z tym, że cena oferty przewyższyła kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości jej zwiększenia, postępowanie unieważniono.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2025-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |