Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z rozbiegiem do skoku w dal przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli

Gmina Paprotnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00334815
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00334815/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-18 14:22
Lokalizacja
Paprotnia, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8965357f-c69a-404d-b3b8-38c1295d37c5
Identyfikator
8212433653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00334815 z dnia 2025-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z rozbiegiem do skoku w dal przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Paprotnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 2

1.5.2.) Miejscowość: Paprotnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-107

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@paprotnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paprotnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.paprotnia.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z rozbiegiem do skoku w dal przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8965357f-c69a-404d-b3b8-38c1295d37c5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00334815

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045250/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z rozbiegiem do skoku w dal przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Hołubli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00254180

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.2.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie polegać będzie na budowie boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowo- gumowej do gry w koszykówkę i siatkówkę o nawierzchni poliuretanowej, skoczni do skoku w dal oraz ogrodzenia i infrastruktury towarzyszącej.
Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót (załącznik nr 5 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postepowaniu wpłynęła 1 oferta na kwotę 287 310,78 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który planował przeznaczyć na to zamówienie kwotę 95 000,00 zł brutto. Zamawiający nie jest w stanie również zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do kwoty najniższej oferty.
2025-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane