Zabudowa wyrw oraz kolein na terenie ZZ Kalisz

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00334887
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00334887/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-18 14:36
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-549549cb-42e1-4c12-bbfc-c2bdd718f08d
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowejRóżne usługi inżynieryjne

Wykonawcy

5 przyznanych

PAWEŁ NOWICKIChocz, PL · lot 0
9544,8 PLN
KRZYSZTOF POŁOŚKAGodziesze, PL · lot 1
67 967,96 PLN
KRZYSZTOF POŁOŚKAGodziesze, PL · lot 2
7865,85 PLN
PAWEŁ NOWICKIChocz, PL · lot 3
19 206,76 PLN
RADOSŁAW ZAJDLICStare Miasto, PL · lot 4
89 628,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00334887 z dnia 2025-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabudowa wyrw oraz kolein na terenie ZZ Kalisz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poznan@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r22580,Zabudowa-wyrw-oraz-kolein-na-terenie-ZZ-Kalisz.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zabudowa wyrw oraz kolein na terenie ZZ Kalisz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-549549cb-42e1-4c12-bbfc-c2bdd718f08d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00334887

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00112251/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.102 Zabudowa wyrw oraz kolein na terenie ZZ Kalisz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00230146

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P.ROZ.2710.26.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 227079,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Zabudowa wyrwy na cieku Dopływ z Jarocina – NW Jarocin
1. Część ogólna:
a) nazwa zamówienia i lokalizacja prac
Gmina: Jarocin
Powiat: jarociński
Województwo: wielkopolskie
Nadzór Wodny: Jarocin
Zarząd Zlewni: Kalisz

b) przedmiot i zakres prac:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy wyrw na cieku Dopływ z Jarocina (Lipinka) na długości 30 m. Zamierzenie będzie realizowane w ramach zadania utrzymaniowego pn. „Zabudowa wyrw oraz kolein na terenie ZZ Kalisz” Część 1 - Zabudowa wyrwy na cieku Dopływ z Jarocina – NW Jarocin. Obiekt zlokalizowany jest na terenie Zarządu Zlewni w Kaliszu, Nadzoru Wodnego Jarocin.

c) przed rozpoczęciem prac, w trakcie i po ich zakończeniu Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji fotograficznej






2. Opis wykonania prac:
a) Prace polegać będą na:

1. Zakup ziemi z dowozem na miejsce wbudowania
2. Ręczne prace - przewóz ziemi na miejsce wbudowania, zasypywanie warstwami, formowanie, skarpowanie, prace pomocnicze, prace towarzyszące, prace porządkowe
3. Zagęszczenie gruntu ubijakami mechanicznymi
4. Wykonanie opasek pojedynczych z kiszek faszynowych o średnicy 25cm w gruncie kategorii I-II
5. Darniowanie skarp na płask bez humusu
6. Obsianie skarp w ziemi urodzajnej
7. Nadzór przyrodniczy

Uwaga: (szczegółowy zakres robót został przedstawiony w załączonym przedmiarze)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 8128,56 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Naprawa wału przeciwpowodziowego – umocnienie korony wału – NW Wieruszów

1. Część ogólna:
a) nazwa zamówienia i lokalizacja prac
Gmina: Grabów nad Prosną, Doruchów
Powiat: ostrzeszowski
Województwo: wielkopolskie
Nadzór Wodny: Wieruszów
Zarząd Zlewni: Kalisz
b) przedmiot i zakres prac:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy kolein na koronie wału przeciwpowodziowego rzeki Prosny na terenie NW Wieruszów tj. wał lewy rzeki Prosny w km 0+000 – 0+680 (współrzędne początek 51.48106, 18.13037, koniec 51.47577, 18.131499) oraz punktowych uszkodzeń skarp i korony wału zgodnie z podanymi współrzędnymi. Zamierzenie będzie realizowane w ramach zadania utrzymaniowego pn. „Zabudowa wyrw oraz kolein na terenie ZZ Kalisz” Część 2 - Naprawa wału przeciwpowodziowego – umocnienie korony wału – NW Wieruszów”. Obiekt zlokalizowany jest na terenie Zarządu Zlewni w Kaliszu, Nadzoru Wodnego Wieruszów.
c) przed rozpoczęciem prac, w trakcie i po ich zakończeniu Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji fotograficznej

2. Opis wykonania prac:
a) Prace polegać będą na:

1. Obsługa geodezyjna
2. Ręczne wykoszenie porostów gęstych miękkich z korony wałów na dł. 680 mb.
3. Wygrabienie wykoszonych porostów korony wałów o szerokości ponad 2,0 m.
4. Zakup z dowozem ziemi na wał przewidziany do zabudowy kolein
5. Ręczne formowanie nasypów z gruntu kategorii I-II dowożonego samochodami samowyładowczymi
6. Wyrównanie korony wału i kolein poprzez zastosowanie rolniczego sprzętu (zespołu uprawnego) – talerzowanie, frezowanie i wyrównanie
7. Zagęszczenie nasypów z gruntu spoistego kategorii III-IV ubijakami mechanicznymi
8. Humusowanie korony wału z obsianiem przy grubości warstwy humusu 5 cm
9. Zakup i dowóz ziemi na wał w miejscach punktowych uszkodzeń korony i skarpy wału
10. Zagęszczenie nasypów z grunty spoistego kategorii III-IV ubijakami mechanicznymi
11. Obsianie skarp w ziemi urodzajnej
12. Czasowe zabezpieczenie odcinka zabudowanego przez osoby trzecie
Uwaga: (szczegółowy zakres robót został przedstawiony w załączonym przedmiarze).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 95462,17 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Zabudowa wyrwy na rzece Młynówka – NW Wieruszów
1. Część ogólna:
a) nazwa zamówienia i lokalizacja prac
Gmina: Grabów nad Prosną
Powiat: ostrzeszowski
Województwo: wielkopolskie
Nadzór Wodny: Wieruszów
Zarząd Zlewni: Kalisz
b) przedmiot i zakres prac:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy wyrwy na cieku Młynówka w miejscowości Siekierzyn, działka nr 22, obręb Siekierzyn. Zamierzenie będzie realizowane w ramach zadania utrzymaniowego pn. „Zabudowa wyrw oraz kolein na terenie ZZ Kalisz” Część 3 - Zabudowa wyrwy na rzece Młynówka – NW Wieruszów”. Obiekt zlokalizowany jest na terenie Zarządu Zlewni w Kaliszu, Nadzoru Wodnego Wieruszów.

c) przed rozpoczęciem prac, w trakcie i po ich zakończeniu Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji fotograficznej







2. Opis wykonania prac:
a) Prace polegać będą na:

1. Ręczne wykoszenie porostów gęstych twardych ze skarp
2. Wygrabienie wykoszonych porostów ze skarp o szerokości do 2 m
3. Zakup ziemi z dowozem na miejsce wyrwy
4. Usunięcie zalegającej karpiny wraz z wywozem
5. Ręczne formowanie nasypów z gruntu kategorii I-II dowożonego samochodami samowyładowczymi
6. Zagęszczenie nasypów z gruntu sypkiego kategorii I-III ubijakami mechanicznymi
7. Plantowanie powierzchni (obrobienie na czysto) skarp i dna wykopów wykonywanych ręcznie w gruncie kategorii I-III
8. Wykonanie palisady z kołków o średnicy 7-9 cm wbitych na głębokość 1,2 m w gruncie kategorii III
9. Wykonanie kiszki faszynowej o średnicy 20 cm
10. Ręczny wysiew trawy w terenie płaskim na powierzchni do 250 m2
11. Nadzór przyrodniczy – zapewnienie stałego nadzoru oraz sporządzenie min. dwóch kart nadzoru przyrodniczego
Uwaga: (szczegółowy zakres robót został przedstawiony w załączonym przedmiarze).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 9693,07 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 – Wykonanie umocnień skarp zastawki nr 47-1 na cieku Giszka w km 2+800 – NW Pleszew
1. Część ogólna:
a) nazwa zamówienia i lokalizacja prac
Gmina: Gołuchów
Powiat: pleszewski
Województwo: wielkopolskie
Nadzór Wodny: Pleszew
Zarząd Zlewni: Kalisz
b) przedmiot i zakres prac:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie umocnień skarp przy wyremontowanej zastawce nr 47-1 na cieku Giszka w km 2+800 działka nr 492 obręb Tursko gmina Gołuchów. Zamierzenie będzie realizowane w ramach zadania utrzymaniowego pn. „Zabudowa wyrw oraz kolein na terenie ZZ Kalisz” Część 4 - Wykonanie umocnień skarp zastawki nr 47-1 na cieku Giszka w km 2+800 – NW Pleszew”. Obiekt zlokalizowany jest na terenie Zarządu Zlewni w Kaliszu, Nadzoru Wodnego Pleszew.
2. Opis wykonania prac:
a) Prace polegać będą na:

1. Wykonanie grodzy ziemnej (GW i DW) z doszczelnieniem folią, wyposażoną w rurociąg PCV (do odzysku)
wraz z demontażem. Bieżące przepompowywanie wody.
2. Ręczne wykoszenie porostów gęstych twardych ze skarp
3. Wygrabienie wykoszonych porostów ze skarp o szerokości do 2 m
4. Ręczne wykoszenie porostów gęstych twardych z dna cieków
5. Wygrabianie wykoszonych porostów z dna cieków o szerokości ponad 2,0m
6. Zakup ziemi z dowozem na miejsce wbudowania
7. Zagęszczenie nasypów z gruntu sypkiego kategorii I-III ubijakami mechanicznymi
8. Wykopy oraz przekopy w gruncie kategorii I-II wykonywane na odkład koparkami podsiębiernymi o pojemności łyżki 0,40m3 - roboty przygotowawcze, plantowanie, wyrównanie, przerzuty, wstępne zagęszczenia, roboty towarzyszące itp.
9. Wykonanie palisady z kołków o średnicy 7-9cm wbitych na głębokość 1,00m w gruncie kategorii I-II
10. Wykonanie podsypek z tłucznia kamiennego o grubości 10cm
11. Wykonanie podsypek cementowo-piaskowych o grubości 5cm
12. Umocnienie włókniną syntetyczną czaszy i skarp składowisk oraz nasypów
13. Zagęszczenie nasypów z gruntu sypkiego kategorii I-III ubijakami mechanicznymi
14. Wykonanie ubezpieczenia płytami ażurowymi typu "KRATA"
15. Zakup, dowóz betonu i uzupełnienie otworów w płytach ażurowych
16. Obsianie skarp w ziemi urodzajnej
17. Przywrócenie terenu sąsiadującego z budową oraz dróg dojazdowych do stanu pierwotnego
18. Nadzór przyrodniczy – zapewnienie stałego nadzoru (w tym sporządzenie dwóch kart nadzoru przyrodniczego)
Uwaga: (szczegółowy zakres robót został przedstawiony w załączonym przedmiarze)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 16305,78 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 - Zabudowa wyrwy i umocnienie skarpy rzeki Prosny - NW Pleszew
1. Część ogólna:
a) nazwa zamówienia i lokalizacja prac
Gmina: Gołuchów
Powiat: pleszewski
Województwo: wielkopolskie
Nadzór Wodny: Pleszew
Zarząd Zlewni: Kalisz
b) przedmiot i zakres prac:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy wyrw na Prośnie. Zamierzenie będzie realizowane w ramach zadania utrzymaniowego pn. „Zabudowa wyrw oraz kolein na terenie ZZ Kalisz” Część 5 - Zabudowa wyrwy i umocnienie skarpy rzeki Prosny – NW Pleszew”. Obiekt zlokalizowany jest na terenie Zarządu Zlewni w Kaliszu, Nadzoru Wodnego Pleszew.

c) przed rozpoczęciem prac, w trakcie i po ich zakończeniu Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji fotograficznej

2. Opis wykonania prac:
a) Prace polegać będą na:
1. Ręczne wykoszenie porostów gęstych twardych ze skarp
2. Wygrabianie wykoszonych porostów ze skarp o szerokości ponad 2,0m
3. Zakup ziemi z dowozem na miejsce wbudowania
4. Ręczne formowanie nasypów z gruntu kategorii I-II dowożonego samochodami samowyładowczymi - prace ziemne, przerzuty ziemi, usupywanie warstw ziemi, przerzut kamieni, usypywanie kamieni, plantowanie, wyrównywanie, uporządkowanie, prace pomocnicze, prace towarzyszące
5. Prace koparką podsiębierną o pojemności łyżki 0,40m3 - prace ziemne, przerzuty ziemi, usupywanie warstw ziemi, przerzut kamieni, usypywanie kamieni, plantowanie, wyrównywanie, uporządkowanie, prace pomocnicze, prace towarzyszące
6. Zagęszczenie nasypów ubijakami mechanicznymi
7. Plantowanie skarp w gruncie kategorii I-II przy robotach wodno-inżynieryjnych
8. Wykonanie podsypek ze żwiru o grubości 5cm
9. Wykonanie podsypek ze żwiru - dodatek za każde dalsze 5cm
10. Zagęszczenie nasypów z gruntu sypkiego kategorii I-III ubijakami mechanicznymi
11. Umocnienie włókniną syntetyczną czaszy i skarp składowisk oraz nasypów
12. Wykonanie narzutu kamiennego luzem z brzegu z wyładunkiem nadwodnym (kamień hydrotechniczny łamany >20cm)
13. Wykonanie palisady z kołków o średnicy 10-12cm wbitych na głębokość 1,20m w gruncie kategorii I-II (70m wzdłuż wyrwy i po 4 m prostopadle do nurtu)
14. Obsianie skarp w ziemi urodzajnej
15. Nadzór przyrodniczy – zapewnienie stałego nadzoru (w tym sporządzenie dwóch kart nadzoru przyrodniczego)
Uwaga: (szczegółowy zakres robót został przedstawiony w załączonym przedmiarze).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 97489,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9544,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30009,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9544,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FALCO Paweł Nowicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 608-010-36-49

7.3.4) Miejscowość: Chocz

7.3.5) Kod pocztowy: 63-313

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9544,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67967,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117727,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67967,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo- Handlowa MEL-KRIS Krzysztof Połośka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181161482

7.3.4) Miejscowość: Godziesze

7.3.5) Kod pocztowy: 62-872

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67967,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7865,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16494,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7865,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo- Handlowa MEL-KRIS Krzysztof Połośka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181161482

7.3.4) Miejscowość: Godziesze

7.3.5) Kod pocztowy: 62-872

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7865,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19206,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31345,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19206,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FALCO Paweł Nowicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 608-010-36-49

7.3.4) Miejscowość: Chocz

7.3.5) Kod pocztowy: 63-313

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19206,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89628,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 176957,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89628,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Radkon Radosław Zajdlic

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6651909246

7.3.4) Miejscowość: Stare Miasto

7.3.5) Kod pocztowy: 62-571

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89628,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane