Dostawa pomocy dydaktycznych dla pracowni Technik fotografii i multimediów

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W ŁOWICZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00335188
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00335188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-19 14:45
Lokalizacja
Łowicz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6c3709a-7e46-4d5d-954c-d54563dcd1df
Identyfikator
8341421190
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktyczneSprzęt dydaktycznyAparatura do laboratoriów fotograficznychAparaty fotograficzneSprzęt fotograficznyPrzyrządy astronomiczne i optyczneMateriał polaryzacyjnyPrzyrządy optyczneKamery cyfroweFotograficzne lampy błyskoweLampy błyskoweLampy i oprawy oświetlenioweBezzałogowe statki powietrzneRejestratory głosuPamięci do przechowywania danychAparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo

Wykonawcy

1 przyznane

BEIKS MACHULSKI SPÓŁKA JAWNAKraśnik, PL · lot 0
181 711 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00335188 z dnia 2025-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pomocy dydaktycznych dla pracowni Technik fotografii i multimediów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W ŁOWICZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001254398

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców 1863 r. 12D

1.5.2.) Miejscowość: Łowicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsp3lowicz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsp3lowicz.pl/kontakt/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6c3709a-7e46-4d5d-954c-d54563dcd1df

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pomocy dydaktycznych dla pracowni Technik fotografii i multimediów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6c3709a-7e46-4d5d-954c-d54563dcd1df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046235/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa pomocy dydaktycznych dla pracowni Technik fotografii i multimediów w ramach realizacji projektu pn.: "Zawodowcy z Reymonta - podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSP nr 3 w Łowiczu"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Zawodowcy z Reymonta - podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSP nr 3 w Łowiczu" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, nr umowy FELD.08.08-IZ.00-0045/23-00

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00231643

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP3.26.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 197926,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych dla pracowni Technik fotografii i multimediów w ramach realizacji projektu pn.: "Zawodowcy z Reymonta - podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSP nr 3 w Łowiczu" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, nr umowy FELD.08.08-IZ.00-0045/23-00:
Dostawa sprzętu fotograficznego i filmowego wraz z niezbędnymi akcesoriami
2. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ oraz w załączniku nr 6 tj. wzorze umowy.
3. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego w Łowiczu przy ul. Powstańców 1863 r. 12D. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko. Zamówienie obejmuje dostawę do pomieszczeń znajdujących się wewnątrz budynku.
4. Zamawiający wymaga udzielenia min. 24 miesięcy gwarancji jakości na przedmiot zamówienia licząc od daty podpisania protokołu odbioru.
Pozostałe informacje zostały zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

38653000-7 - Aparatura do laboratoriów fotograficznych

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

38630000-0 - Przyrządy astronomiczne i optyczne

38620000-7 - Materiał polaryzacyjny

38600000-1 - Przyrządy optyczne

38651600-9 - Kamery cyfrowe

38653110-1 - Fotograficzne lampy błyskowe

38653100-8 - Lampy błyskowe

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

34711200-6 - Bezzałogowe statki powietrzne

32342450-1 - Rejestratory głosu

30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych

32330000-5 - Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181711,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 304627,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181711,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BEIKS Machulski Sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7151531704

7.3.3) Ulica: Juliusza Słowackiego 18

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.5) Kod pocztowy: 23-204

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181711,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

2025-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy