Dostawa folii stretch maszynowej dla potrzeb Zakładu Produkcji Zdrojowej

"Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00335289
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00335289/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-21 07:56
Lokalizacja
Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7f53197-7d9c-496c-9590-3256bbbc9b43
Identyfikator
6550000238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Folia

Wykonawcy

1 przyznane

FOLRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
169 444,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00335289 z dnia 2025-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa folii stretch maszynowej dla potrzeb Zakładu Produkcji Zdrojowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288165

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gen. F. Rzewuskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ubz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ubz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ubz.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Akcyjna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa folii stretch maszynowej dla potrzeb Zakładu Produkcji Zdrojowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7f53197-7d9c-496c-9590-3256bbbc9b43

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335289

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00230375

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ.291.51.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiot.
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowej folii stretch maszynowej dla potrzeb Zakładu Produkcji Zdrojowej, wykorzystywanej do produkcji naturalnej wody mineralnej „Buskowianka Zdrój”.
Produkty będące przedmiotem zamówienia będą fabrycznie nowe, tj. nieużywane, posiadające nienaruszone cechy pierwotnego opakowania, wolne od wad fizycznych i prawnych, bezpieczne dla ludzi i środowiska, a także spełniają wymagania odpowiednich norm i przepisów. Gatunek I.
Parametry jakościowe wynikają z technologii wytwarzania działającej obecnie u Zamawiającego w Zakładzie Produkcji Zdrojowej.
Wskazane ilości należy traktować jako szacunkowe zapotrzebowanie. Faktyczne ilości wynikać będą z założonych Planów Sprzedaży, Produkcji i koniunktury rynkowej.

1.2. Szczegółowy opis:
1) Nowa folia stretch maszynowa o następujących parametrach:
• Grubość : 0,023 mm,
Tolerancja średniej grubości : +/- 3 % zgodnie z normą ISO 4593,
• Szerokość: 500 mm,
Tolerancja szerokości : +/- 5 mm zgodnie z normą ISO 4592,
• Gęstość: 0,918 – 0,920 g/cm³ zgodnie z normą ISO 1183,
• Rozciąg : nie mniej niż 300 %,
• Siła przy zerwaniu:
- wzdłuż (MD) : nie mniej niż 18 N zgodnie z normami ISO 527-1, ISO-527-2, ISO-527-3,
- w poprzek (TD): nie mniej niż 10 N zgodnie z normami ISO 527-1, ISO-527-2, ISO-527-3,
• Wydłużenie względne przy zerwaniu :
- wzdłuż (MD) : nie mniej niż 360% zgodnie z normami ISO 527-1, ISO-527-2, ISO-527-3,
- w poprzek (TD) : nie mniej niż 530% zgodnie z normami ISO 527-1, ISO-527-2, ISO-527-3,
• Naprężenie przy zerwaniu:
- wzdłuż (MD) : nie mniej niż 29 MPa zgodnie z normami ISO 527-1, ISO-527-2, ISO-527-3
- w poprzek (TD) : nie mniej niż 19 MPa zgodnie z normami ISO 527-1, ISO-527-2, ISO-527-3,
• Kolor: transparentny, bezbarwny,
• Typ: taśma,
• Waga rolki: ok. 17 kg.
• Termin produkcji nie wcześniej niż 60 dni od daty dokonania zamówienia.
2) Szacunkowa wielkość zapotrzebowania w okresie udzielenia zamówienia: 21 000 kg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44174000-0 - Folia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169444,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185976,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169444,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FOLRES Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133670927

7.3.4) Miejscowość: Boguchwała

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169444,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy