Modernizacja dwóch zespołów schodów ruchomych w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku

Europejskie Centrum Solidarności

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00335320
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00335320/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-21 08:16
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2feab454-57a2-4ba6-9114-104448fa3812
Identyfikator
5833003226
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Schody ruchomeCzęści wyciągów pionowych i pochyłych lub schodów ruchomychInstalowanie ruchomych schodów

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW LEMAŃSKIBorkowo · lot 0
556 944 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00335320 z dnia 2025-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja dwóch zespołów schodów ruchomych w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Europejskie Centrum Solidarności

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220509029

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Solidarności 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-863

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 587724000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecs@ecs.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ecs.gda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ecs.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/477052/modernizacja-dwoch-zespolow-schodow-ruchomych-w-budynku-europejskiego-centrum-solidarnosci-w-gdansku

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytucja kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Upamiętnienie idei solidarności

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dwóch zespołów schodów ruchomych w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2feab454-57a2-4ba6-9114-104448fa3812

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335320

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00662482/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Modernizacja dwóch zespołów schodów ruchomych w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00255804

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WFZP.0261.05.25.AL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 383989,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oraz świadczenie usług serwisu i konserwacji w okresie gwarancji dwóch zespołów schodów ruchomych w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

Modernizacja oraz świadczenie usługi serwisowej i konserwacyjnej dwóch schodów ruchomych odbywać się będzie w budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku przy placu Solidarności 1, 80-863 Gdańsk.

Modernizacja schodów ruchomych powinna zostać wykonana zgodnie z aktualnie obowiązującymi i obowiązującymi przepisami, opublikowanymi normami, zasadami najlepszej wiedzy technicznej i sztuki budowlanej oraz z zachowaniem należytej staranności Wykonawcy. Ogólne właściwości funkcjonalne schodów nie ulegają zmianie. Modernizacji podlegają wszystkie elementy wyeksploatowane, elementy zagrażające bezpieczeństwu użytkowania, a także nie spełniające obecnych wymagań. Wykonawca w ramach wymagań modernizacji i funkcjonalno-użytkowych zobowiązany jest do wykonania wszystkich prac (w tym prac towarzyszących) niezbędnych do modernizacji schodów ruchomych – nawet jeśli nie zostały one wymienione wprost w niniejszym Opisie przedmiotu zamówienia.
Przed wykonaniem modernizacji schodów Wykonawca wykona i uzgodni zakres modernizacji w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Wykonawca zobowiązany będzie wykonać modernizację schodów ruchomych do dnia 30 listopada 2025 r., zaś usługi serwisu i konserwacji realizował będzie przez okres udzielonej gwarancji na wykonaną modernizację, z zastrzeżeniem, że pierwszy przegląd nastąpi w miesiącu następującym po wykonaniu modernizacji

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416400-9 - Schody ruchome

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42419500-1 - Części wyciągów pionowych i pochyłych lub schodów ruchomych

45313200-6 - Instalowanie ruchomych schodów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 556944,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 556944,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 556994,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MSDL Radosław Lemański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2530255401

7.3.3) Ulica: Wiosenna 39

7.3.4) Miejscowość: Borkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 80-180

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 556944,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-30
2025-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy