Dostawa kamizelek kuloodpornych do Zakładu Karnego w Kłodzku
Zakład Karny w Kłodzku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00335462
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00335462/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-21 09:01
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-52b29251-7c0a-464f-afab-e651eb49f1f1
- Identyfikator
- 8831010732
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kamizelki kuloodporne
Wykonawcy
1 przyznane
'LUBAWA' SPÓŁKA AKCYJNAOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
23 859,1 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00335462 z dnia 2025-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kamizelek kuloodpornych do Zakładu Karnego w Kłodzku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Kłodzku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320561
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta 16
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: +4874 8651805
1.5.8.) Numer faksu: +4874 8673017
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.olecha@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-klodzku
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://oisw-opole.ezamawiajacy.pl/pn/OISW-OPL/demand/216686/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kamizelek kuloodpornych do Zakładu Karnego w Kłodzku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52b29251-7c0a-464f-afab-e651eb49f1f1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335462
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00124055/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa kamizelek kuloodpornych do Zakładu Karnego w Kłodzku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00284541
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D/Kw.2232.7.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 19397,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa kamizelek kuloodpornych do Zakładu Karnego w Kłodzku
Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą kamizelek kuloodpornych na potrzeby Zakładu Karnego w Kłodzku. W ramach niniejszego postępowania Wykonawca odpowiedzialny będzie za dostawę przedmiotu zamówienia zgodnie ze specyfikacja asortymentu określoną w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35815100-1 - Kamizelki kuloodporne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35815100-1 - Kamizelki kuloodporne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23859,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32472,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23859,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUBAWA S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7440004276
7.3.3) Ulica: Staroprzygodzka 117
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 63-400
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23859,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2025-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |