Remont budynku Prokuratury Okręgowej w Płocku przy Placu Obrońców Warszawy 8 – ETAP 1

PROKURATURA OKRĘGOWA W PŁOCKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00335532
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00335532/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-21 09:19
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-466e069b-c831-4b25-9f92-0dd415697525
Identyfikator
7741095701
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie okienRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeMalowanie budynkówRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN KOSTRZEWSKIPłock, PL · lot 0
901 345,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00335532 z dnia 2025-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Prokuratury Okręgowej w Płocku przy Placu Obrońców Warszawy 8 – ETAP 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PROKURATURA OKRĘGOWA W PŁOCKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000569639

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Obrońców Warszawy 8

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-404

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: +48242674571

1.5.8.) Numer faksu: +48242674583

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budzet.poplo@prokuratura.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/po-plock/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-466e069b-c831-4b25-9f92-0dd415697525

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Prokuratury Okręgowej w Płocku przy Placu Obrońców Warszawy 8 – ETAP 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-466e069b-c831-4b25-9f92-0dd415697525

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335532

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00164051/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont budynku Prokuratury Okręgowej w Płocku przy Placu Obrońców Warszawy 8 – ETAP 1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00271762

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3029-7.261.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 790733,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie budynku Prokuratury Okręgowej w Płocku przy Pl. Obrońców Warszawy 8.
2) Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
3) Prace objęte przedmiotem zamówienia muszą być zgodne z przedmiarem robót oraz projektem architektoniczno-budowlanym pn: „Remont elewacji budynku głównego Prokuratury Okręgowej wraz z łącznikiem w Płocku”, które stanowią załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421132-8 - Instalowanie okien

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45442110-1 - Malowanie budynków

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 901345,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 901345,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 901345,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. BUDMAR Marcin Kostrzewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140385738

7.3.3) Ulica: Patriotów 16

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-409

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 901345,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2025-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane