Wykonanie projektu wykonawczego oraz robót budowlanych dla potrzeb realizacji zadania pod nazwą: „Budowa chodników pomiędzy ul. Żwakowską 17-21 a Szkołą Podstawową nr 22”(BO)

Gmina Miasta Tychy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00335664
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00335664/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-21 09:51
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e888e193-4ac7-4d78-8b6a-6d24ea9b38b4
Identyfikator
6460013450
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

NOVUM STONE EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
258 601,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00335664 z dnia 2025-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie projektu wykonawczego oraz robót budowlanych dla potrzeb realizacji zadania pod nazwą: „Budowa chodników pomiędzy ul. Żwakowską 17-21 a Szkołą Podstawową nr 22”(BO)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niepodległości 49

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 327763808

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umtychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.umtychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tychy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie projektu wykonawczego oraz robót budowlanych dla potrzeb realizacji zadania pod nazwą: „Budowa chodników pomiędzy ul. Żwakowską 17-21 a Szkołą Podstawową nr 22”(BO)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e888e193-4ac7-4d78-8b6a-6d24ea9b38b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335664

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00020818/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Budowa chodników pomiędzy ul. Żwakowską 17-21 a Szkoła Podstawową nr 22

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00245525

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.24.2025.JM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu wykonawczego oraz robót budowlanych dla potrzeb realizacji zadania pod nazwą: „Budowa chodników pomiędzy ul. Żwakowską 17-21 a Szkołą Podstawową nr 22”
Zadanie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2025.
Zamówienie obejmuje między innymi:
I. Prace projektowe
1. Przygotowanie materiałów wyjściowych do opracowania projektu, w tym między innymi:
a) uzyskanie podkładów geodezyjnych do celów projektowych,
b) inwentaryzacja terenu do celów projektowych,
c) opracowanie projektu budowlano-wykonawczego na podstawie informacji i wytycznych zawartych w programie funkcjonalno-użytkowym dla zadania pn.: „Budowa chodników pomiędzy ul. Żwakowską 17-21 a Szkołą Podstawową nr 22” (BO).
2. W ramach przedmiotu zamówienia należy uzyskać wszelkie decyzje administracyjne – niezbędne do zaprojektowania i wykonania przedmiotu zamówienia (Decyzja - pozwolenie na budowę i/lub zgłoszenie zamiaru budowy) oraz przekazania obiektu budowlanego do użytkowania, zgodnie z ustawą Prawo Budowlane.
3. Materiały do projektowania Wykonawca uzyskuje we własnym zakresie.

II. Prace budowlane – wykonawcze
1. Zgłoszenie zamiaru budowy (art. 30 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. 2025.418 t.j.),
2. Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanego i uzgodnionego projektu budowlano – wykonawczego.
3. Zapewnienie nadzorów specjalistycznych nad realizacją robót budowlanych.
4. Obsługa geodezyjna zadania (siłami własnymi lub przez uprawnioną osobę trzecią) wraz z uzupełnieniem mapy zasadniczej (pomiar geodezyjny powykonawczy) – 2 egz. przekazać zamawiającemu.
Uwaga:
1. Materiały z rozbiórek, gruz Wykonawca ma obowiązek zagospodarować i zutylizować we własnym zakresie zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2. Przed wbudowaniem materiałów Wykonawca musi uzyskać akceptację Zamawiającego.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258601,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 277000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258601,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM STONE EXPERT sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6442892872

7.3.3) Ulica: Kredytowa 9

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-562

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258601,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane