Wykonanie dokumentacji projektowej ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 1168P z miejscowości Pluty do miejscowości Skrzatusz
Powiat Pilski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00467153
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00467153/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-22 12:43
- Lokalizacja
- Piła, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-659c0223-35c9-495f-8e75-a9f05884a80d
- Identyfikator
- 7642611565
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00467153 z dnia 2024-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 1168P z miejscowości Pluty do miejscowości Skrzatusz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pilski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570799480
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: aleja Niepodległości 33/35
1.5.2.) Miejscowość: Piła
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@powiat.pila.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.pila.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9559581.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 1168P z miejscowości Pluty do miejscowości Skrzatusz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-659c0223-35c9-495f-8e75-a9f05884a80d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467153
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054117/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wykonanie dokumentacji projektowej ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 1168P z miejscowości Pluty do miejscowości Skrzatusz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417615
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.25.2024.III
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Wykonanie dokumentacji projektowej ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 1168P z miejscowości Pluty do miejscowości Skrzatusz”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej wraz
z pełnieniem nadzoru autorskiego dla budowy ścieżki rowerowej lub chodnika
z dopuszczeniem ruchu rowerowego przy drodze powiatowej nr 1168P z miejscowości Pluty do miejscowości Skrzatusz.
Dokumentacja projektowa obejmuje odcinek drogi powiatowej nr 1168P o długości około 1,2 km. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
3. W celu właściwego wykonania zamówienia Wykonawca winien zdobyć wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty.
4. Rozwiązania konstrukcji nawierzchni, ich parametry oraz inne elementy zagospodarowania terenu winny być zgodne z wytycznymi Powiatowego Zarządu Dróg w Pile oraz ustaleniami dokonanymi w trakcie narad roboczych.
5. Materiały do projektowania (w tym mapę do celów projektowych), uzgodnienia branżowe, opinie, badania, formalno-prawne i inne dokumenty Wykonawca pozyska własnym kosztem i staraniem.
6. Dokumentacja projektowa dla przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie m. in.:
1) aktualnych map do celów projektowych;
2) dokumentacji geotechnicznej;
3) projektu budowlanego – w zakresie wymaganym obowiązującymi przepisami –
wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami administracyjnymi
oraz opracowanie wniosku wraz z materiałami wymaganymi prawem, zezwalającego na realizację robót. Wykonawca w imieniu Zamawiającego złoży skutecznie do właściwego organu wniosek o wydanie pozwolenia na budowę lub zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRiD);
4) projektu wykonawczego wraz z projektem gospodarki zielenią;
5) specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
6) zatwierdzonym projektem stałej organizacji ruchu;
7) przedmiaru robót.
Wykonawca dostarczy Zamawiającemu całą dokumentację w wersji papierowej (3 egzemplarzy), a także w wersji elektronicznej (1 egzemplarz w formacie doc., pdf, dwg, ath).
7. Dokumentację projektową należy wykonać zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. z 2021 r. poz. 2454), ustawą – Prawo budowlane (Dz.U. 2024 poz. 725) i wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi.
8. Kosztorysy należy wykonać zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym.
9. W dokumentacji projektowej zabrania się opisywania materiałów i urządzeń za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, chyba, że jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i Wykonawca nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń, a wskazaniu takiemu towarzyszy sformułowanie „o parametrach wyższych lub równoważnych”. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest sporządzić szczegółowy opis, w jaki sposób równoważność może być weryfikowana przez Zamawiającego.
10. Zamawiający nie określa wymagań, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.
11. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
12. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej przez wykonawców. Udział wykonawców w wizji lokalnej nie jest obowiązkowy, brak odbycia wizji lokalnej nie będzie skutkował odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 Ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97416,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ,,BDS” Budownictwo Drogowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7631924237
7.3.3) Ulica: ul. Graniczna 8, Dobrzyca
7.3.4) Miejscowość: Szydłowo
7.3.5) Kod pocztowy: 64-930
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-16| 2024-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |