Dostawa wyposażenia stanowiska do pomiarów w warunkach laboratoryjnych z wykorzystaniem symulatorów dotyczących przyrządów do pomiaru prędkości pojazdów drogowych w LD L4 do ŚKL GUM w Kielcach.

Główny Urząd Miar

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00335867
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00335867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-21 10:41
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a911725-f344-473f-ae66-e30387d8b6c9
Identyfikator
5251008361
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MikrosystemyBadawcze, testowe i naukowe symulatory techniczneBezzałogowe pojazdy powietrzneRejestratory czasuUrządzenia komputerowe

Wykonawcy

8 przyznanych

NEUROCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00335867 z dnia 2025-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia stanowiska do pomiarów w warunkach laboratoryjnych
z wykorzystaniem symulatorów dotyczących przyrządów do pomiaru prędkości pojazdów drogowych w LD L4 do ŚKL GUM w Kielcach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Główny Urząd Miar

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010415420

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Elektoralna 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-139

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gum.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gum.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-gum.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Świętokrzyska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 657-000-97-74

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-314

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@tu.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zamowienia@gum.gov.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia stanowiska do pomiarów w warunkach laboratoryjnych
z wykorzystaniem symulatorów dotyczących przyrządów do pomiaru prędkości pojazdów drogowych w LD L4 do ŚKL GUM w Kielcach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a911725-f344-473f-ae66-e30387d8b6c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00104939/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.18 Dostawa wyposażenia stanowiska do pomiarów w warunkach laboratoryjnych z wykorzystaniem symulatorów dotyczących przyrządów do pomiaru prędkości pojazdów drogowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny Głównego Urzędu Miar - Etap I Faza II” zwanego dalej „Projektem Faza II”. Projekt Faza II realizowany jest w ramach Priorytetu I - Fundusze europejskie dla konkurencyjnej gospodarki, Działania 1.1 Wsparcie infrastruktury B+R organizacji badawczych Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021–2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00199780

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BDG-WZP.262.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zegar czasu rzeczywistego. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1a do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy (PPU), stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31712200-2 - Mikrosystemy

4.5.5.) Wartość części: 26980,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Częstotliwościomierz 4 kanałowy. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1b do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy (PPU), stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne

4.5.5.) Wartość części: 46218,21 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Generator 2 kanałowy.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1c do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy (PPU), stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne

4.5.5.) Wartość części: 18950,80 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Generator 4-kanałowy.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1d do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy (PPU), stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne

4.5.5.) Wartość części: 39988,80 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Silnik z motoreduktorem ślimakowym sterowany falownikiem. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia
(OPZ), stanowiący załącznik nr 1e do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy (PPU), stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne

4.5.5.) Wartość części: 4533,49 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dron.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia
(OPZ), stanowiący załącznik nr 1f do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy (PPU), stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35613000-4 - Bezzałogowe pojazdy powietrzne

4.5.5.) Wartość części: 12443,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw fotokomórek wraz z chronometrem.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1g do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy (PPU), stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38720000-8 - Rejestratory czasu

4.5.5.) Wartość części: 10383,94 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

System komputerowy przystosowany do pracy z silnikiem. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia
(OPZ), stanowiący załącznik nr 1h do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy (PPU), stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 6842,01 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41066,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41066,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41066,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Neurocar Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8943089182

7.3.3) Ulica: Życzliwa 8

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-030

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41066,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2025-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy