Dostawa i montaż mebli biurowych, konferencyjnych oraz innego wyposażenia do budynku Cechowni ul. Dehnelów 43 w Czeladzi

Muzeum Saturn w Czeladzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00336030
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00336030/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-21 11:15
Lokalizacja
Czeladź, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e4f7fae-2a8f-4840-b549-a8f0cfa6a9cb
Identyfikator
6252390920
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MebleMeble biuroweSzafy na aktaSiedziska obrotoweKrzesłaFoteleBiurka

Wykonawcy

1 przyznane

LOBOS A. ŁOBOS, M. ŁOBOS SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 0
233 450,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00336030 z dnia 2025-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż mebli biurowych, konferencyjnych oraz innego wyposażenia do budynku Cechowni ul. Dehnelów 43 w Czeladzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Saturn w Czeladzi

1.3.) Oddział zamawiającego: Muzeum Saturn w Czeladzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241118568

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dehnelów 10

1.5.2.) Miejscowość: Czeladź

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-250

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 32/ 265 42 93

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@muzeum-saturn.czeladz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://muzeum-saturn.czeladz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://muzeum-saturn.logintrade.net/zapytania_email,201841,41394ce51b882067eeb5654f1f67f8f4.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż mebli biurowych, konferencyjnych oraz innego wyposażenia do budynku Cechowni ul. Dehnelów 43 w Czeladzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e4f7fae-2a8f-4840-b549-a8f0cfa6a9cb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00336030

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00283599/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa i montaż mebli biurowych, konferencyjnych oraz innego wyposażenia do budynku Cechowni ul. Dehnelów 43 w Czeladzi.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00296067

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/MS/D/01/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 240812,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest dostawa i montaż mebli biurowych, konferencyjnych oraz innego wyposażenia do budynku cechowni ul. Dehnelów 43 w Czeladzi. Zamówienie zostanie wykonane zgodnie z: postanowieniami niniejszej umowy, Opisem Przedmiotu Zamówienia (Zał. 4 do SWZ) oraz Ofertą Wykonawcy, zwanymi w dalszej części umowy „Przedmiotem umowy” Dokumenty te stanowią integralną część umowy i należy je traktować jako wzajemnie się uzupełniające.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Dostarczenie fabrycznie nowych mebli zgodnie z „Opisem przedmiotu Zmówienia”
2) Wniesienie, rozmieszczenie, montaż i wypoziomowanie mebli tak by były gotowe do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem, i obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności skręcenie, ustawienie, wypoziomowanie, przymocowanie (jeżeli jest wymagane ze względów bezpieczeństwa),
3) Wywóz i utylizacja wszystkich odpadów i niepotrzebnych do celów reklamacji opakowań.
3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załączony do umowy „Opis Przedmiotu Zamówienia” (Załącznik nr 4 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39130000-2 - Meble biurowe

39132100-7 - Szafy na akta

39111100-4 - Siedziska obrotowe

39112000-0 - Krzesła

39113100-8 - Fotele

39121100-7 - Biurka

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233450,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 736955,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233450,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lobos A. Łobos, M. Łobos spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6760054200

7.3.3) Ulica: Mieczysława Medweckiego 17

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-870

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233450,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy