„Malowanie hali sportowej wraz z pracami towarzyszącymi hali A POSiR przy ul. Jana Spychalskiego 34 w Poznaniu”

Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00336275
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00336275/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-21 12:00
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2c94351-713a-41bc-ab8d-9d3c3986d96f
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

ŁYSZYK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
238 620 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00336275 z dnia 2025-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Malowanie hali sportowej wraz z pracami towarzyszącymi hali A POSiR przy ul. Jana Spychalskiego 34 w Poznaniu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630603890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Spychalskiego 34

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-553

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.krajewski@posir.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.posir.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1129261

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Malowanie hali sportowej wraz z pracami towarzyszącymi hali A POSiR przy ul. Jana Spychalskiego 34 w Poznaniu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2c94351-713a-41bc-ab8d-9d3c3986d96f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00336275

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045700/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Malowanie wnętrza Hali A na Oddziale Chwiałka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00283966

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.240.42.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 196606,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są prace remontowe (wewnętrzne) - malowanie hali sportowej wraz z pracami towarzyszącymi hali A POSiR przy ul. Jana Spychalskiego 34 w Poznaniu.
2. Przedmiot zamówienia oprócz robót malarskich obejmuje przygotowanie stref przeznaczonych do realizacji robót poprzez:
a) demontaż wszystkich urządzeń elektronicznych (m.in. tablic wyników) wskazanych przez Zamawiającego
b) zabezpieczenie parkietu na całej powierzchni hali (należy przewidzieć odpowiednie zabezpieczenie parkietu (przed przystąpieniem do montażu rusztowania)
c) przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania (zmycie/gruntowanie łącznie z naprawą miejscowych drobnych uszkodzeń - w tym odparzeń, powierzchniowych ubytków mechanicznych oraz spękań tynków),
d) malowanie ścian i sufitów farbą wg kolorystyki ustalonej z Zamawiającym w „Protokole
przekazania obszaru realizacji zamawianych robót”

UWAGA: Wykonawca może użyć do malowania jedynie farby wybranej przez Zamawiającego poprzez określenie numeru katalogowego lub nazwy własnej nadanej przez producenta przewidzianej - przez Wykonawcę w jego ofercie - do zastosowania w trakcie realizacji zadania umownego (np. w stosownym wzorniku). W celu zapewnienia jednolitości i powtarzalności kolorów nie dopuszcza się stosowania farby „mieszanej” przez Wykonawcę na budowie.
Farba zastosowana do wyceny oferty musi spełniać wszystkie wymogi określone dla niej w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.

3. Zamawiający oświadcza, że jeżeli w dokumentacji przy opisanych rozwiązaniach podane zostały nazwy charakteryzujące konkretnych dostawców i producentów to są to nazwy mające wyłącznie charakter przykładowy, a Wykonawca może zaoferować rozwiązania równoważne, które nie będą gorsze od tych opisanych w dokumentach postępowaniach.
4. Ofertę należy przygotować na podstawie formularza ofertowego- Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238620 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238620 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238620 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ŁYSZYK GROUP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389067362

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

prace tynkarskie, ustawienia rusztowań, demontaże

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238620 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane