Leasing operacyjny na dostawę fabrycznie nowego samochodu dostawczego z podwójną kabiną i z skrzynią

Gmina Damnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00336568
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00336568/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-21 13:00
Lokalizacja
Damnica, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de49d3fe-ae97-4e89-8cbc-d78c8785de99
Identyfikator
8392016476
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi leasingu finansowegoSamochody osobowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Wykonawcy

1 przyznane

EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot 0
199 516,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00336568 z dnia 2025-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Leasing operacyjny na dostawę fabrycznie nowego samochodu dostawczego z podwójną kabiną i z skrzynią

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Damnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979795

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Górna 1

1.5.2.) Miejscowość: Damnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-231

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 598484444

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@damnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/damnica/proceedings

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/damnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Leasing operacyjny na dostawę fabrycznie nowego samochodu dostawczego z podwójną kabiną i z skrzynią

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de49d3fe-ae97-4e89-8cbc-d78c8785de99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00336568

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026841/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Leasing operacyjny na dostawę fabrycznie nowego samochodu dostawczego z podwójną kabiną i z skrzynią

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00175550

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.03.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162208,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Leasing operacyjny na dostawę fabrycznie nowego samochodu dostawczego z podwójną kabiną i z skrzynią” - dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego wyprodukowanego w latach 2024-2025, kompletnego, wolnego od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych samochodu dostawczego z podwójną kabiną i skrzynią z plandeką
2. Oferowany pojazd musi posiadać niezbędne wyposażenie, w tym urządzenie sygnalizacyjne i oświetlenie, pozwalające na bezpieczne poruszanie się po drogach publicznych i odpowiadające aktualnym przepisom prawnym. Musi spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa o ruchu drogowym, posiadać certyfikat zgodności z normami CE.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik numer 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34110000-1 - Samochody osobowe

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185966,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199516,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199516,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konsorcjum : 1. Lider: Europejski Fundusz Leasingowy SA Wrocław, 2. Dostawca : Budmat Auto 3

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8970012657

7.3.3) Ulica: Legnicka 48

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-202

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199516,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2025-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi