Remont budynku szkoły wraz z remontem pomieszczeń po powodzi. Utworzenie żłobka gminnego w Kamieńcu Ząbkowickim.

Gmina Kamieniec Ząbkowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00336710
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00336710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-21 13:29
Lokalizacja
Kamieniec Ząbkowicki, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7e57731-7a3c-4502-965d-1aa554720662
Identyfikator
8871635266
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweTynkowanieRoboty malarskieKładzenie płytekRoboty izolacyjneWykonywanie pokładówRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałePokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00336710 z dnia 2025-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku szkoły wraz z remontem pomieszczeń po powodzi. Utworzenie żłobka gminnego w Kamieńcu Ząbkowickim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamieniec Ząbkowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718449

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ząbkowicka

1.5.2.) Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-230

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kamienieczabkowicki.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kamienieczabkowicki.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kamienieczabkowicki.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku szkoły wraz z remontem pomieszczeń po powodzi. Utworzenie żłobka gminnego w Kamieńcu Ząbkowickim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7e57731-7a3c-4502-965d-1aa554720662

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00336710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00057350/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont budynku szkoły wraz z remontem pomieszczeń po powodzi. Utworzenie żłobka gminnego w Kamieńcu Ząbkowickim.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

AKTYWNY MALUCH 2022 - 2029

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00223655

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem Umowy jest remont budynku szkoły znajdującego się przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim – ul. Zamkowa 4a, na działce nr 679/46 obręb Kamieniec Ząbkowicki oraz inwestycja polegająca na utworzeniu Żłobka Gminnego w Kamieńcu Ząbkowickim, która realizowana jest w ramach realizacji zadania pn.: "Utworzenie Żłobka Gminnego na 17 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Kamieńcu Ząbkowickim". Dofinansowanie żłobka z programu "AKTYWNY MALUCH 2022 - 2029".
2. Remont budynku szkoły ma na celu usunięcie szkód spowodowanych przez powódź we wrześniu 2024 roku i obejmuje roboty budowlane polegające na odtworzeniu stanu budynku szkolnego z użyciem materiałów o właściwościach technicznych pozwalających na dalszą bezpieczną eksploatację budynku.
3. Inwestycja, której celem jest utworzenie Żłobka Gminnego, polega na wykonaniu prac adaptacyjnych części budynku szkoły na potrzeby żłobka. Realizowana jest w ramach realizacji zadania pn.: "Utworzenie Żłobka Gminnego na 17 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Kamieńcu Ząbkowickim". Dofinansowanie żłobka z programu "AKTYWNY MALUCH 2022 - 2029".

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262423-2 - Wykonywanie pokładów

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku badania i ceny ofert Zamawiający wybrał najkorzystniejszą ofertę Wykonawcy DKW DEWELOPMENT Sp. z o.o., ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29 50-078 Wrocław. Informację o wyborze Wykonawcy opublikowano w dniu 16 czerwca 2025 r.
W dniu 18 lipca 2025 r. do Zamawiającego wpłynęła od Wykonawcy informacja o odmowie podpisania umowy na realizację zadania pn. Remont budynku szkoły wraz z remontem pomieszczeń po powodzi. Utworzenie żłobka gminnego w Kamieńcu Ząbkowickim.
W związku z brakiem możliwości Zamawiającego do zwiększenia kwoty na realizację zamówienia do ceny kolejnej najkorzystniejszej oferty Zamawiający unieważnia postępowanie.
2025-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane