Wykonanie map prawnych podziałowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Dokumentacja projektowa rozbudowy DP 4314W od msc. Majdan, gm. Wołomin do msc. Ręczaje Polskie, gm. Poświętne”

POWIAT WOŁOMIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00337171
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00337171/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-21 14:54
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b19ace2a-76c1-4f4c-9248-c3feb4e8bd03
Identyfikator
1250940609
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sporządzania mapUsługi badań katastralnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00337171 z dnia 2025-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie map prawnych podziałowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Dokumentacja projektowa rozbudowy DP 4314W od msc. Majdan, gm. Wołomin do msc. Ręczaje Polskie, gm. Poświętne”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOŁOMIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prądzyńskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-wolominski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wolominski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie map prawnych podziałowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Dokumentacja projektowa rozbudowy DP 4314W od msc. Majdan, gm. Wołomin do msc. Ręczaje Polskie, gm. Poświętne”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b19ace2a-76c1-4f4c-9248-c3feb4e8bd03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00337171

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044483/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.47 Wykonanie map prawnych podziałowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Dokumentacja projektowa rozbudowy DP 4314W od msc. Majdan, gm. Wołomin do msc. Ręczaje Polskie, gm. Poświętne”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00316287

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.78.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie map prawnych podziałowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Dokumentacja projektowa rozbudowy DP 4314W od msc. Majdan, gm. Wołomin do msc. Ręczaje Polskie, gm. Poświętne”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta przewyższa wartość jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2025-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi