Sukcesywne dostawy środków czystości dla jednostek obsługiwanych przez Miejskie Biuro Finansów Oświaty m. st. Warszawy.

MIEJSKIE BIURO FINANSÓW OŚWIATY M. ST. WARSZAWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00337343
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00337343/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-21 16:41
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ac5bf449-c9c0-493c-9258-db09facd766a
Identyfikator
5262770380
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszcząceŚrodki czyszczące i polerująceŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjneŚrodki do czyszczenia podłógŚrodki do czyszczenia toaletPasty i proszki czyszcząceProdukty do zmywania naczyńDetergenty do zmywarekMydłoPreparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniachProdukty zapobiegające osiadaniu kurzuŚrodki do czyszczenia ekranów

Wykonawcy

1 przyznane

PGD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
144 999,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00337343 z dnia 2025-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy środków czystości dla jednostek obsługiwanych przez Miejskie Biuro Finansów Oświaty m. st. Warszawy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE BIURO FINANSÓW OŚWIATY M. ST. WARSZAWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015752866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mokotowska 55

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-542

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.mbfo@eduwarszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mbfo.waw.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy środków czystości dla jednostek obsługiwanych przez Miejskie Biuro Finansów Oświaty m. st. Warszawy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac5bf449-c9c0-493c-9258-db09facd766a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00337343

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027718/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Sukcesywne dostawy środków czystości dla jednostek obsługiwanych przez Miejskie Biuro Finansów Oświaty m. st. Warszwy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00294084

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie z wolnej ręki w oparciu o art. 305 pkt. 2 w związku z art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), dalej „Pzp” w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym bez negocjacji o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych dot. sukcesywnych dostaw środków czystości dla jednostek obsługiwanych przez Miejskie Biuro Finansów Oświaty m. st. Warszawy, wszystkie złożone oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5 Pzp ze względu na treść niezgodną z warunkami zamówienia.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-d72b492b-a026-4de2-9612-4827c682ecbe

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MBFO.OR.4660.22.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 224291,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystości dla jednostek obsługiwanych przez Miejskie Biuro Finansów Oświaty m. st. Warszaw, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1.1 (formularz cenowy) do zaproszenia do negocjacji (zwanego dalej Zaproszeniem). Wykaz wszystkich szkół i placówek oświatowych objętych postępowaniem wraz z ich danymi teleadresowymi został opisany w załączniku nr 1 do Zaproszenia (wykaz szkół i placówek oświatowych).

4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg

39831600-2 - Środki do czyszczenia toalet

39813000-4 - Pasty i proszki czyszczące

39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń

39831210-1 - Detergenty do zmywarek

33711900-6 - Mydło

39811000-0 - Preparaty do odświeżania powietrza w pomieszczeniach

39833000-0 - Produkty zapobiegające osiadaniu kurzu

39831400-0 - Środki do czyszczenia ekranów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144999,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGD Polska Sp z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792272047

7.3.3) Ulica: Sycowska 40

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-003

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144999,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy