Opracowanie dokumentacji projektowych dla inwestycji drogowych Gminy Miasto Lubartów (części I-VI)

Gmina Miasto Lubartów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00337631
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00337631/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-22 08:31
Lokalizacja
Lubartów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-deb29b49-b7e0-4d07-ad1e-a0e6bf2c3747
Identyfikator
7141901186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

6 przyznanych

MARCIN KĘPAWólka Łosiniecka 102, PL · lot 0
13 530 PLN
MARCIN KĘPAWólka Łosiniecka 102, PL · lot 1
11 070 PLN
MARCIN KĘPAWólka Łosiniecka 102, PL · lot 2
15 990 PLN
MARCIN KĘPAWólka Łosiniecka 102, PL · lot 3
15 990 PLN
MARCIN KĘPAWólka Łosiniecka 102, PL · lot 4
14 760 PLN
MARCIN KĘPAWólka Łosiniecka 102, PL · lot 5
14 760 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00337631 z dnia 2025-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowych dla inwestycji drogowych
Gminy Miasto Lubartów (części I-VI)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Lubartów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019388

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 12

1.5.2.) Miejscowość: Lubartów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: (81) 855-22-73

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@umlubartow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubartow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-deb29b49-b7e0-4d07-ad1e-a0e6bf2c3747

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowych dla inwestycji drogowych
Gminy Miasto Lubartów (części I-VI)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-deb29b49-b7e0-4d07-ad1e-a0e6bf2c3747

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00337631

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00022928/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Dokumentacje techniczne przebudowy dróg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00261772

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.46.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 70000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz projektu stałej organizacji ruchu dla inwestycji drogowej Gminy Miasto Lubartów: przebudowa nawierzchni drogi wewnętrznej bocznej ul. Słonecznej, zlokalizowanej na działce nr 890 obr. 7 na całym odcinku tj. ok 122 m:
a) roboty rozbiórkowe;
b) wykonanie nowej podbudowy;
c) wykonanie nawierzchni jezdni z kostki brukowej kolorowej;
d) ustawienie opornika/krawężnika;
e) wykonanie zjazdów i dojść do posesji z kostki brukowej betonowej kolorowej;
f) urządzenie zieleni.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
a) opracowania mapy do celów projektowych;
b) opracowania projektu budowlanego i wykonawczego;
c) opracowania projektu przebudowy kolidujących urządzeń i sieci, wynikających
z uzyskanych przez Wykonawcę warunków od zarządców sieci;
d) opracowania projektów stałej organizacji ruchu (jeżeli wystąpi taka konieczność);
e) uzyskania opinii, uzgodnień i pozwoleń niezbędnych do zgłoszenia robót lub do wydania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zatwierdzenia projektu organizacji ruchu z organem zarządzającym ruchem na drodze;
f) zaprojektowanie sposobu odprowadzenia wód opadowych;
g) uzyskanie zwolnienia z obowiązku budowy kanału technologicznego;
h) złożenie do Starostwa Powiatowego w Lubartowie zgłoszenia robót lub wniosku o wydanie pozwolenia na budowę;
i) opracowania Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót;
j) opracowania przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich;
k) opracowania informacji BIOZ;
l) przeprowadzenia wizji lokalnej na drogach z udziałem przedstawiciela
Zamawiającego;
m) przeniesienia praw autorskich;
n) pełnienia nadzoru autorskiego nad pracami objętymi przedmiotowym zamówieniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 8405,27 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz projektu stałej organizacji ruchu dla inwestycji drogowej Gminy Miasto Lubartów: Przebudowa drogi wewnętrznej bocznej ulicy Krzywe Koło, zlokalizowanej na działce 668 obr. 7, na całej długości ok. 74 m :
- roboty rozbiórkowe;
- wykonanie nowej podbudowy;
- wykonanie nawierzchni jezdni z kostki brukowej kolorowej;
- ustawienie opornika/krawężnika;
- wykonanie zjazdów i dojść do posesji z kostki brukowej betonowej kolorowej;
- urządzenie zieleni.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
a) opracowania mapy do celów projektowych;
b) opracowania projektu budowlanego i wykonawczego;
c) opracowania projektu przebudowy kolidujących urządzeń i sieci, wynikających
z uzyskanych przez Wykonawcę warunków od zarządców sieci;
d) opracowania projektów stałej organizacji ruchu (jeżeli wystąpi taka konieczność);
e) uzyskania opinii, uzgodnień i pozwoleń niezbędnych do zgłoszenia robót lub do wydania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zatwierdzenia projektu organizacji ruchu z organem zarządzającym ruchem na drodze;
f) zaprojektowanie sposobu odprowadzenia wód opadowych;
g) uzyskanie zwolnienia z obowiązku budowy kanału technologicznego;
h) złożenie do Starostwa Powiatowego w Lubartowie zgłoszenia robót lub wniosku o wydanie pozwolenia na budowę;
i) opracowania Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót;
j) opracowania przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich;
k) opracowania informacji BIOZ;
l) przeprowadzenia wizji lokalnej na drogach z udziałem przedstawiciela
Zamawiającego;
m) przeniesienia praw autorskich;
n) pełnienia nadzoru autorskiego nad pracami objętymi przedmiotowym zamówieniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 5098,27 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz projektu stałej organizacji ruchu dla inwestycji drogowej Gminy Miasto Lubartów: Przebudowa drogi publicznej gminnej Miasta Lubartów – ul. Klonowej (103422L) na całym odcinku na długości ok. 602 m:
- roboty rozbiórkowe (frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej, rozebranie krawężników, rozebranie nawierzchni chodnika);
- wykonanie nawierzchni jezdni z asfaltobetonu SMA;
- ustawienie opornika/krawężnika;
- wykonanie zjazdów i dojść do posesji z kostki brukowej betonowej kolorowej;
- wykonanie jednostronnego chodnika z kostki brukowej gr. 6 cm kolorowej
(ze względu na istniejącą szerokość pasa drogowego ulicy Klonowej dla wykonania chodnika niezbędne będzie uzyskanie odstępstwa od przepisów techniczno-budowlanych);
- urządzenie zieleni.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
a) opracowania mapy do celów projektowych;
b) opracowania projektu budowlanego i wykonawczego;
c) opracowania projektu przebudowy kolidujących urządzeń i sieci, wynikających
z uzyskanych przez Wykonawcę warunków od zarządców sieci;
d) opracowania projektów stałej organizacji ruchu (jeżeli wystąpi taka konieczność);
e) uzyskania opinii, uzgodnień i pozwoleń niezbędnych do zgłoszenia robót lub do wydania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zatwierdzenia projektu organizacji ruchu z organem zarządzającym ruchem na drodze;
f) zaprojektowanie sposobu odprowadzenia wód opadowych;
g) uzyskanie zwolnienia z obowiązku budowy kanału technologicznego;
h) złożenie do Starostwa Powiatowego w Lubartowie zgłoszenia robót lub wniosku o wydanie pozwolenia na budowę;
i) opracowania Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót;
j) opracowania przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich;
k) opracowania informacji BIOZ;
l) przeprowadzenia wizji lokalnej na drogach z udziałem przedstawiciela
Zamawiającego;
m) przeniesienia praw autorskich;
n) pełnienia nadzoru autorskiego nad pracami objętymi przedmiotowym zamówieniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 48837,24 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz projektu stałej organizacji ruchu dla inwestycji drogowej Gminy Miasto Lubartów: Przebudowa drogi publicznej gminnej Miasta Lubartów ul. Kasztanowej (103419L) na całym odcinku na długości ok. 295 m:
- roboty rozbiórkowe (frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej, rozebranie krawężników, rozebranie nawierzchni chodnika, podbudowy);
- wykonanie nowej podbudowy;
- wykonanie nawierzchni jezdni z asfaltobetonu SMA;
- ustawienie opornika/krawężnika;
- wykonanie zjazdów i dojść do posesji z kostki brukowej betonowej kolorowej.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
a) opracowania mapy do celów projektowych;
b) opracowania projektu budowlanego i wykonawczego;
c) opracowania projektu przebudowy kolidujących urządzeń i sieci, wynikających
z uzyskanych przez Wykonawcę warunków od zarządców sieci;
d) opracowania projektów stałej organizacji ruchu (jeżeli wystąpi taka konieczność);
e) uzyskania opinii, uzgodnień i pozwoleń niezbędnych do zgłoszenia robót lub do wydania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zatwierdzenia projektu organizacji ruchu z organem zarządzającym ruchem na drodze;
f) zaprojektowanie sposobu odprowadzenia wód opadowych;
g) uzyskanie zwolnienia z obowiązku budowy kanału technologicznego;
h) złożenie do Starostwa Powiatowego w Lubartowie zgłoszenia robót lub wniosku o wydanie pozwolenia na budowę;
i) opracowania Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót;
j) opracowania przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich;
k) opracowania informacji BIOZ;
l) przeprowadzenia wizji lokalnej na drogach z udziałem przedstawiciela
Zamawiającego;
m) przeniesienia praw autorskich;
n) pełnienia nadzoru autorskiego nad pracami objętymi przedmiotowym zamówieniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 20324,19 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz projektu stałej organizacji ruchu dla inwestycji drogowej Gminy Miasto Lubartów: Przebudowa drogi publicznej gminnej Miasta Lubartów – ul. Jeziora (103403L) polegająca na wykonaniu obustronnego chodnika na całym odcinku na długości ok. 187 m.:
- roboty rozbiórkowe;
- wykonanie nowej podbudowy;
- wykonanie nawierzchni jezdni z kostki brukowej kolorowej;
- ustawienie opornika/krawężnika;
- wykonanie zjazdów z kostki brukowej betonowej kolorowej;
- urządzenie zieleni.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
a) opracowania mapy do celów projektowych;
b) opracowania projektu budowlanego i wykonawczego;
c) opracowania projektu przebudowy kolidujących urządzeń i sieci, wynikających
z uzyskanych przez Wykonawcę warunków od zarządców sieci;
d) opracowania projektów stałej organizacji ruchu (jeżeli wystąpi taka konieczność);
e) uzyskania opinii, uzgodnień i pozwoleń niezbędnych do zgłoszenia robót lub do wydania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zatwierdzenia projektu organizacji ruchu z organem zarządzającym ruchem na drodze;
f) zaprojektowanie sposobu odprowadzenia wód opadowych;
g) uzyskanie zwolnienia z obowiązku budowy kanału technologicznego;
h) złożenie do Starostwa Powiatowego w Lubartowie zgłoszenia robót lub wniosku o wydanie pozwolenia na budowę;
i) opracowania Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót;
j) opracowania przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich;
k) opracowania informacji BIOZ;
l) przeprowadzenia wizji lokalnej na drogach z udziałem przedstawiciela
Zamawiającego;
m) przeniesienia praw autorskich;
n) pełnienia nadzoru autorskiego nad pracami objętymi przedmiotowym zamówieniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 4573,81 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz projektu stałej organizacji ruchu dla inwestycji drogowej Gminy Miasto Lubartów: Remont nawierzchni chodnika ul. Popiełuszki (103462L) na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Licińskiego na długości ok. 207 mb, długość chodnika ok. 321 mb. :
- roboty rozbiórkowe;
- wykonanie nowej podbudowy;
- wykonanie nawierzchni jezdni z kostki brukowej kolorowej;
- ustawienie opornika/krawężnika;
- wykonanie zjazdów z kostki brukowej betonowej kolorowej;
- urządzenie zieleni.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
a) opracowania mapy do celów projektowych;
b) opracowania projektu budowlanego i wykonawczego;
c) opracowania projektu przebudowy kolidujących urządzeń i sieci, wynikających
z uzyskanych przez Wykonawcę warunków od zarządców sieci;
d) opracowania projektów stałej organizacji ruchu (jeżeli wystąpi taka konieczność);
e) uzyskania opinii, uzgodnień i pozwoleń niezbędnych do zgłoszenia robót lub do wydania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zatwierdzenia projektu organizacji ruchu z organem zarządzającym ruchem na drodze;
f) zaprojektowanie sposobu odprowadzenia wód opadowych;
g) uzyskanie zwolnienia z obowiązku budowy kanału technologicznego;
h) złożenie do Starostwa Powiatowego w Lubartowie zgłoszenia robót lub wniosku o wydanie pozwolenia na budowę;
i) opracowania Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót;
j) opracowania przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich;
k) opracowania informacji BIOZ;
l) przeprowadzenia wizji lokalnej na drogach z udziałem przedstawiciela
Zamawiającego;
m) przeniesienia praw autorskich;
n) pełnienia nadzoru autorskiego nad pracami objętymi przedmiotowym zamówieniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 3925,65 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDOS Marcin Kępa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 432628899

7.3.3) Ulica: Wólka Łosiniecka 102

7.3.4) Miejscowość: Susiec

7.3.5) Kod pocztowy: 22-672

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13530 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16200 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDOS Marcin Kępa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432628899

7.3.3) Ulica: Wólka Łosiniecka, 102

7.3.4) Miejscowość: Susiec

7.3.5) Kod pocztowy: 22-672

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11070 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDOS Marcin Kępa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432628899

7.3.3) Ulica: Wólka Łosiniecka, 102

7.3.4) Miejscowość: Susiec

7.3.5) Kod pocztowy: 22-672

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15990 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDOS Marcin Kępa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432628899

7.3.3) Ulica: Wólka Łosiniecka, 102

7.3.4) Miejscowość: Susiec

7.3.5) Kod pocztowy: 22-672

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15990 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28400 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDOS Marcin Kępa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432628899

7.3.3) Ulica: Wólka Łosiniecka, 102

7.3.4) Miejscowość: Susiec

7.3.5) Kod pocztowy: 22-672

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14760 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24930 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDOS Marcin Kępa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432628899

7.3.3) Ulica: Wólka Łosiniecka, 102

7.3.4) Miejscowość: Susiec

7.3.5) Kod pocztowy: 22-672

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14760 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2025-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi