Modernizacja dróg powiatowych 2510 Pilchowice- Zapora oraz 2520 D Wleń-Łupki-Klecza o łącznej długości około 3,28 km.
Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00467381
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00467381/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-22 13:36
- Lokalizacja
- Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c5f171bd-2fb7-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6161410172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00467381 z dnia 2024-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg powiatowych 2510 Pilchowice- Zapora oraz 2520 D Wleń-Łupki-Klecza o łącznej długości około 3,28 km.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821606
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 4
1.5.2.) Miejscowość: Lwówek Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-600
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: w.rozycki@powiatlwowecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatlwowecki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9447271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg powiatowych 2510 Pilchowice- Zapora oraz 2520 D Wleń-Łupki-Klecza o łącznej długości około 3,28 km.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5f171bd-2fb7-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467381
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005684/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja dróg powiatowych 2510 Pilchowice- Zapora oraz 2520 D Wleń-Łupki-Klecza o łącznej długości około 3,28 km.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378016
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.272.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji „Modernizacja drogi powiatowej 2510D w m. Pilchowice o dł. 2,130 km oraz drogi powiatowej nr 2520D na odc. Wleń-Łupki-Klecza o dł. 1,150 km”.
Zakres remontu obejmuje remont nawierzchni jezdni oraz remont przepustów. Teren objęty zakresem robót zlokalizowany jest w województwie dolnośląskim, w powiecie lwóweckim. Droga powiatowa 2510D łączy obszar Natura 2000 w Pilchowicach z drogą krajową nr 30 w Pasieczniku. Modernizowany odcinek jest jednym z ostatnich etapów modernizacji drogi o długości ponad 6.5 km.
Droga powiatowa 2520D Wleń –Łupki-Klecza jest drogą prowadzącą do Pałacu Lenno i Zamek Wleń. Wnioskowane dwa odcinki tej drogi o łącznej dł. 1,150 to ostatni fragment wymagający modernizacji. Obydwie drogi posiadają status drogi publicznej klasy lokalnej (L). Modernizacja drogi 2510D i 2520D nie zmienia istniejącego układu komunikacyjnego. Istniejące drogi posiądą nawierzchnię bitumiczną. Modernizacja głównie polega na ułożeniu nowych warstw nawierzchni, odnowy poboczy wraz ze zjazdami oraz odtworzenie systemów odwodnienia.
Projektuje się modernizację drogi powiatowej 2510 o następujących parametrach:
• szerokość jezdni zmienna od 4,00 m-4,50 m,
• kategoria ruchu – KR-1
• łączna długość remontowanego odcinka to 2,130 km,
• warstwa wiążącą z AC 16 W gr. 4,0 cm,
• nawierzchnia jezdni –warstwa ścieralna z AC 11 S gr. 4,0 cm,
Projektuje się modernizację drogi powiatowej 2520 o następujących parametrach:
• szerokość jezdni zmienna od 4,00 m-4,50 m,
• kategoria ruchu – KR-1
• łączna długość remontowanego odcinka to 1,150 km,
• warstwa wiążącą z AC 16 W gr. 4,0 cm,
• nawierzchnia jezdni –warstwa ścieralna z AC 11 S gr. 4,0 cm,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1947452,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1947452,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1947452,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: URBIT MICHALIK sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6131592547
7.3.4) Miejscowość: Kościelniki Dolne
7.3.5) Kod pocztowy: 59-800
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1947452,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |