BZP.271.41.2025 Wykonanie robót budowlanych (...)„Modernizacja obiektów DPS w Nowym Sączu, prace w budynku DPS przy ul. Nawojowskiej 159”.
Miasto Nowy Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00337673
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00337673/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-22 08:45
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64fa23d0-8b68-4f52-9cab-287e84e239b9
- Identyfikator
- 7343507021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00337673 z dnia 2025-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BZP.271.41.2025 Wykonanie robót budowlanych (...)„Modernizacja obiektów DPS w Nowym Sączu, prace w budynku DPS przy ul. Nawojowskiej 159”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-ozamowieniach.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BZP.271.41.2025 Wykonanie robót budowlanych (...)„Modernizacja obiektów DPS w Nowym Sączu, prace w budynku DPS przy ul. Nawojowskiej 159”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64fa23d0-8b68-4f52-9cab-287e84e239b9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00337673
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00059384/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Modernizacja obiektów pomocy społecznej (DPS)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00286122
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.41.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 187245,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja obiektów DPS w Nowym Sączu, prace w budynku DPS przy ul. Nawojowskiej 159” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia przewidzianym w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym wraz z pozyskaniem w imieniu Zamawiającego zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującymi aktu administracyjnego umożliwiającego użytkowanie obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem.
II. Szczegółowy zakres przedmiotowych robót budowlanych został określony za pomocą: Dokumentów zamówienia - dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (dalej: STWiORB), wraz z pytaniami i odpowiedziami sformułowanymi w toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dla realizacji Inwestycji, oświadczenie Dyrektora DPS w zakresie symbolu klasyfikacyjnego (kod PKOB 1130) dla budynku A wchodzącego w skład nieruchomości Domu Pomocy Społecznej przy ul. Nawojowskiej, które stanowią załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne i prawne:1. Złożono następującą ofertę:
KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA 33-336 Łabowa 72A NIP 7343636675
- cena złożonej oferty wynosi: 522 675,41 zł brutto.
2. Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację zamówienia: 200 000,00 zł zł brutto.
III. Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podst. art. 255 pkt 3 ustawy, jako że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.
| 2025-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |