Koszenie łąki w rezerwacie przyrody „Jar Rzeki Raduni” na działce nr 227, obręb Glincz

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00467436
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00467436/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-22 13:48
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1553ed5-db0e-44df-ba5b-5da3853a7d8f
Identyfikator
5833047293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rolnicze

Wykonawcy

1 przyznane

Mateusz ŚwisToruń, PL · lot 0
4390 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00467436 z dnia 2024-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Koszenie łąki w rezerwacie przyrody „Jar Rzeki Raduni” na działce nr 227, obręb Glincz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220700750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chmielna

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-748

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gdansk.rdos.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rdos-gdansk

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1553ed5-db0e-44df-ba5b-5da3853a7d8f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Koszenie łąki w rezerwacie przyrody „Jar Rzeki Raduni” na działce nr 227, obręb Glincz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1553ed5-db0e-44df-ba5b-5da3853a7d8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467436

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008097/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Rezerwat Jar Rzeki Raduni - koszenie łąk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409187

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.III.261.1.25.2024.IW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4390 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Koszenie łąki w rezerwacie przyrody „Jar Rzeki Raduni” na działce nr 227, obręb Glincz.
2. Powierzchnia, na której będą wykonywane działania ochronne, znajduje się
na działce ewidencyjnej nr 227, obręb Glincz, gmina Żukowo, powiat kartuski.
Łączna powierzchnia, na której prowadzone będą działania, wynosi 0,27 ha.
W ramach zamówienia należy także wyciąć/wykosić krzewy występujących
na powierzchni otwartej i obrzeżu łąki. Zakres prac obejmuje:
1) koszenie łąk świeżych ekstensywnie użytkowanych oraz usuwanie krzewów w celu zapobiegania sukcesji łąk;
2) wycięcie/wykoszenie krzewów występujących na powierzchni otwartej i obrzeżu łąki;
3) zagospodarowanie pozyskanej po koszeniu biomasy poprzez przeniesienie jej ręcznie na powierzchnię składowania, znajdującą się obok miejsca koszenia
i rozrzucenie pomiędzy drzewami a powierzchnią otwartą (we wskazanym przez Zamawiającego miejscu). Teren zostanie wskazany Wykonawcy przez Zamawiającego po podpisaniu umowy.
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i UE, w szczególności z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1336 z późn. zm.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 77100000-1 - Usługi rolnicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4390 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10692 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4390 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mateusz Świs

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 87041205577

7.3.3) Ulica: ul. Strzałowa 17J/18

7.3.4) Miejscowość: Toruń

7.3.5) Kod pocztowy: 87-100

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4390 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2024-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi