Zakup i dostawa płyt drogowych, wielootworowych typu JOMB
MIASTO SZKLARSKA PORĘBA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00338282
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00338282/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-22 10:57
- Lokalizacja
- Szklarska Poręba, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32025bbd-1c8e-40c1-940b-6dcf4e5edaa1
- Identyfikator
- 6110203925
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Drogowe materiały konstrukcyjneMateriały do układania nawierzchni drogowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00338282 z dnia 2025-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa płyt drogowych, wielootworowych typu JOMB
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SZKLARSKA PORĘBA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821641
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Granitowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Szklarska Poręba
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-580
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: projekty@szklarskaporeba.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szklarskaporeba.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11121331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa płyt drogowych, wielootworowych typu JOMB2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32025bbd-1c8e-40c1-940b-6dcf4e5edaa1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00338282
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028239/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa płyt drogowych, wielootworowych typu JOMB
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00236968
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UE.271.17.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowych płyt drogowych, żelbetowych, wielootworowych typu JOMB, zbrojonych podwójnie siatką Ø8mm, do zastosowań stałych, o wymiarach 75x100x12.5 cm, wielkość zamówienia: 2000 sztuk.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najwyższą liczbę punktów otrzymała spółka: TRANSBET BETONIARNIE GROCHOWICZ Sp. z o.o., z kwotą 243 294,00 zł. Zamawiający przeznaczył na realizację zadania 200 000,00 zł. Zaoferowana kwota przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na realizację zadania. Zamawiający nie zwiększył kwoty na realizację zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182040,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 335270,94 PLN
| 2025-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |