Malowanie dachu budynku CD Akademii Tarnowskiej wraz z naprawą dachu nad aulą w budynku C oraz robotami towarzyszącymi

Akademia Tarnowska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00467498
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00467498/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-22 14:04
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-728d9623-5331-4967-a853-3ef6516450c8
Identyfikator
8732679395
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć dachowychNakładanie powłok antykorozyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00467498 z dnia 2024-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie dachu budynku CD Akademii Tarnowskiej wraz z naprawą dachu nad aulą w budynku C oraz robotami towarzyszącymi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Tarnowska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851634303

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 8

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146316500

1.5.8.) Numer faksu: 146316600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rektorat@atar.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://atar.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/955544

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Malowanie dachu budynku CD Akademii Tarnowskiej wraz z naprawą dachu nad aulą w budynku C oraz robotami towarzyszącymi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-728d9623-5331-4967-a853-3ef6516450c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467498

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422214

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: K-dzpz/382-13/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana obejmująca malowanie dachu budynek CD, naprawę dachu nad aulą budynek C, oraz prace towarzyszące, w szczególności:
- wymianę istniejących obróbek blacharskich na nowe z "wcięciem" przy kominach i attyce,
- naprawę wypraw elewacyjnych, oraz wykonanie powłok malarskich przy kominach, attyce, świetlikach i wywiewach z wentylatorów,
- malowanie powierzchni dachu,
- malowanie konstrukcji wsporczych, wyrzutni wentylatorów i innych elementów na dachu,
- roboty towarzyszące (poprawę mocowania stopni kominiarskich, dostawę i montaż wywiewek wentylacyjnych, wymianę uszkodzonego mechanicznie pokrycia dachowego na nowe (ok 9m2), wymianę kołnierzy przy włazach, zabezpieczenie przewodów przy jednostkach klimatyzacji poprzez okucie blachą alucynk, malowanie skorodowanych podstaw (mocowań) przewodów odgromu na "czapkach kominowych" z zaciskami, wymiana zacisków łączących przewody odgromu, rusztowania i zabezpieczenia prac zgodnie z przepisami BHP,
- doszczelnienie dachu nad aulą,
- dostawa i ułożenie kabli grzewczych przeciwoblodzeniowych na dachu nad aulą budynek C.
Uwaga: Zastosowanie kolorystyki przez analogię do kolorystyki istniejącej na budynku CD.
2. Wszystkie prace związane z wykonaniem zamówienia należy bezwzględnie wykonywać pod kierunkiem i w obecności uprawnionego kierownika budowy, z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi uprawnionym minimum w ograniczonym zakresie do kierowania robotami budowlanymi o charakterze ogólnobudowlanym w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Wykonawca będzie zobowiązany do poinformowania Zamawiającego o wyznaczonym kierowniku robót przed podpisaniem umowy.
3. Wyszczególnienie i opis prac tymczasowych i robót towarzyszących:
- zabezpieczenie terenu prac przed dostępem osób postronnych, oraz przed użytkownikami budynku,
- zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom prac i osobom postronnym w obszarze wykonywanych prac zgodnie z przepisami BHP,
- okazanie na każde żądanie Zamawiającego certyfikatu bezpieczeństwa, deklaracji zgodności lub certyfikatu zgodności z Polską Normą lub aprobatą techniczną w stosunku do wskazanych materiałów czy urządzeń.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ, jak i w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ, mając na względzie następujące uwarunkowania realizacji zadania:
a) godziny pracy na obiekcie 7.00-20.00 (po uzgodnieniu z Zamawiającym możliwość przedłużenia czasu pracy),
b) realizacja prac będzie się odbywać w obiekcie czynnym (budynek CD na czas prowadzonych prac nie zostanie wyłączony z użytkowania).
5. Szczegółowy zakres prac Wykonawcy określa poniższa dokumentacja:
a) Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, w tym:
1) opis przedmiotu zamówienia
2) rzut dachu – budynek C cz. 1.
3) rzut dachu – budynek C cz. 2.
4) rzut dachu – budynek D.
5) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych:
- wymagania ogólne,
- nakładanie powłok antykorozyjnych,
- wykonywanie pokryć dachowych.
b) przedmiar robót – stanowi załącznik nr 11 do SWZ (ma on jedynie charakter pomocniczy).

Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia objęty został minimum 24-miesięczną gwarancją od daty sporządzenia protokołu końcowego odbioru robót budowlanych bez zastrzeżeń. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.

Zamawiający zaprasza wszystkich zainteresowanych Wykonawców do dokonania wizji lokalnej miejsca objętego zakresem zamówienia, która odbędzie się w dniu 25.07.2024 r. o godz. 10:00. Spotkanie, przy ul. Mickiewicza 8, wejście główne budynek C. Osoba do kontaktu: Pan Piotr Bihuniak tel.: 14 63 10 713. Zamawiający informuje, iż do złożenia oferty nie jest wymagana obecność w trakcie trwania wizji lokalnej, a udział jest w niej zalecany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Art. 255 pkt 2) ustawy Pzp: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowania zostały złożone trzy oferty, które zostały odrzucone.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane