Organizacja dwóch 3 – dniowych turnusów szkoleniowych w ramach projektu „Wygrana rodzina – gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy”

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00338679
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00338679/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-22 12:15
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-53deb59f-a845-40fe-9577-ffcaf1d04d3a
Identyfikator
5832094853
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieHotelarskie usługi noclegoweUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW MUCHOWSKIStara Kiszewa, PL · lot 0
54 502 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00338679 z dnia 2025-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja dwóch 3 – dniowych turnusów szkoleniowych w ramach projektu „Wygrana rodzina – gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002837021

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konrada Leczkowa 1A

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-432

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 342 31 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mopr@gdansk.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopr.gda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-53deb59f-a845-40fe-9577-ffcaf1d04d3a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja dwóch 3 – dniowych turnusów szkoleniowych w ramach projektu „Wygrana rodzina – gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53deb59f-a845-40fe-9577-ffcaf1d04d3a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00338679

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037127/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Organizacja dwóch 3-dniowych turnusów szkoleniowych w ramach projektu „Wygrana rodzina – gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Wygrana rodzina - gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00299401

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOT.I.260.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 42088,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zapewnienie dwóch noclegów wraz z wyżywieniem w trakcie dwóch wyjazdów szkoleniowych dla rodzin z dziećmi, organizowanego w ramach projektu „Wygrana rodzina – gdański model przeciwdziałania dziedziczeniu biedy”. Wykonawca powinien zapewnić usługę dla grupy uczestników / uczestniczek liczących ok. 75 osób. Zamawiający dopuszcza organizację pobytu dla 2 grup szkoleniowych w tym samym terminie. Termin wykonania usługi: termin realizacji zamówienia: piątek – niedziela lub w tygodniu – miesiąc lipiec – sierpień 2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54502,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54502,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa Mucha Zbigniew Muchowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911331678

7.3.3) Ulica: Konarzyńska 16

7.3.4) Miejscowość: Stara Kiszewa

7.3.5) Kod pocztowy: 83-430

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54502,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-31
2025-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi