Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2024/2025

Gmina Myszyniec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00467546
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00467546/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-22 14:18
Lokalizacja
Myszyniec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4bd789b2-1c10-47dd-b822-904541d18cab
Identyfikator
7582153537
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

2 przyznane

KAMIL APTACYMyszyniec, PL · lot 0
124 436,26 PLN
KAMIL APTACYMyszyniec, PL · lot 1
113 623,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00467546 z dnia 2024-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myszyniec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668284

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 60

1.5.2.) Miejscowość: Myszyniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-430

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 297721131

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gapo@myszyniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://myszyniec.nowoczesnagmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4bd789b2-1c10-47dd-b822-904541d18cab

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bd789b2-1c10-47dd-b822-904541d18cab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467546

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028297/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00405675

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GAPO.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 220475,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 Trasa nr 1: Wykonanie usługi przewozu dzieci i uczniów do Publicznych Szkół Podstawowych w Myszyńcu i w Wykrocie wraz z zapewnieniem właściwej opieki podczas dowozu do szkół i odwozu po zajęciach poprzez nadzór osoby posiadającej wykształcenie co najmniej podstawowe. Usługi transportowe: 1) zapewnią udział uczniów w tych formach działalności dydaktyczno-wychowawczej szkół, które związane są z realizacją przez dzieci i uczniów obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego i obowiązku szkolnego, odpowiednio; 2) będą świadczone w dni, w które zgodnie z organizacją tygodnia pracy w szkołach realizowane są obowiązkowe zajęcia edukacyjne; 3) będą wykonywane z uwzględnieniem tygodniowych rozkładów zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych w szkołach. Łączna długość wszystkich kursów składających się na Trasę nr 1 wynosi 109 km dziennie; 4) dodatkowo należy zapewnić dowóz i odwóz uczniom biorącym udział w zawodach sportowych oraz konkursach. Uczniowie będą zabierani z terenu szkół: PSP Krysiaki, PSP Olszyny, PSP Wydmusy, PSP Zalesie, PSP Myszyniec, PSP Wolkowe, PSP Wykrot. Po zakończonych zawodach i konkursach uczniów należy odwieźć do danej szkoły. Wyjazdy na zawody sportowe i konkursy będą wykonywane również w soboty i niedziele na terenie Gminy Myszyniec oraz poza teren. Wykonawca winien dysponować autobusem z liczbą miejsc siedzących nie mniejszą niż 30. Przewidywana liczba kilometrów to 20.774: w tym dowóz uczniów do szkół – 20.274, zawody sportowe i konkursy – 500.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 115295,70 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 Trasa nr 2: Wykonanie usług przewozu dzieci i uczniów do Publicznych Szkół Podstawowych w Krysiakach, w Myszyńcu i w Wolkowych wraz z zapewnieniem właściwej opieki podczas dowozu do szkół i odwozu po zajęciach poprzez: nadzór osoby posiadającej wykształcenie co najmniej podstawowe. Usługi transportowe: 1) zapewnią udział uczniów w tych
formach działalności dydaktyczno-wychowawczej szkół, które związane są z realizacją przez dzieci i uczniów obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego i obowiązku szkolnego, odpowiednio; 2) będą świadczone w dni, w które zgodnie z organizacją tygodnia pracy w szkołach realizowane są obowiązkowe zajęcia edukacyjne; 3) będą wykonywane z uwzględnieniem tygodniowych rozkładów zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych w szkołach. Łączna długość wszystkich kursów składających się na Trasę nr 2 wynosi 96 km dziennie; 4) dodatkowo należy zapewnić dowóz i odwóz uczniom biorącym udział w zawodach sportowych oraz konkursach. Uczniowie będą zabierani z terenu szkół: PSP Krysiaki, PSP Olszyny, PSP Wydmusy, PSP Zalesie, PSP Myszyniec, PSP Wolkowe, PSP Wykrot. Po zakończonych zawodach i konkursach uczniów należy odwieźć do danej szkoły. Wyjazdy na zawody sportowe i konkursy będą wykonywane również w soboty i niedziele na terenie Gminy Myszyniec oraz poza teren. Wykonawca winien dysponować autobusem z liczbą miejsc siedzących nie mniejszą niż 30. Przewidywana liczba kilometrów to 18.356: w tym dowóz uczniów do szkół – 17.856, zawody sportowe i konkursy – 500.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 105179,88 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trans-Turist-Bis

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146758270

7.3.3) Ulica: Kazimierza Stefanowicza 86

7.3.4) Miejscowość: Myszyniec

7.3.5) Kod pocztowy: 07-430

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124436,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-27

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trans-Turist-Bis

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146758270

7.3.3) Ulica: Kazimierza Stefanowicza 86

7.3.4) Miejscowość: Myszyniec

7.3.5) Kod pocztowy: 07-430

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113623,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-27
2024-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi