Zakup i wdrożenie systemu do wykonywania kopii bezpieczeństwa danych z Urzędu Miejskiego w Białymstoku

Centrum Usług Informatycznych w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00339210
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00339210/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-22 13:42
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a73cb3e-c930-4481-abd6-a4291a1a3203
Identyfikator
9662117220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUsługi wsparcia technicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00339210 z dnia 2025-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i wdrożenie systemu do wykonywania kopii bezpieczeństwa danych z Urzędu Miejskiego w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Informatycznych w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381754873

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 13 lok. 7U

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-062

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cui.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cui.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a73cb3e-c930-4481-abd6-a4291a1a3203

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


wdrażanie i utrzymywanie systemów informatycznych, budowa i administrowanie sieci teleinformatycznej, w tym infrastruktury telekomunikacyjnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i wdrożenie systemu do wykonywania kopii bezpieczeństwa danych z Urzędu Miejskiego w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a73cb3e-c930-4481-abd6-a4291a1a3203

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00339210

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiotowe zadanie jest planowane do dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00280989

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUI-VII.232.3.2025.JK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu do wykonywania kopii bezpieczeństwa danych z Urzędu Miejskiego w Białymstoku, w tym:
1) Wdrożenie systemu polegające na:
a) wykonaniu i dostarczeniu Projektu Technicznego,
b) dostawie Sprzętu i Oprogramowania o parametrach opisanych w Załączniku Nr 1 do SWZ,
c) instalacji i konfiguracji dostarczonego Systemu oraz integracji ze środowiskiem Zamawiającego,
d) przeprowadzeniu testów akceptacyjnych,
e) wykonaniu i dostarczeniu Procedur Administracyjnych, Procedur Operacyjnych i Dokumentacji Powykonawczej.
2) Udzielenia gwarancji Producenta na dostarczony Sprzęt oraz Oprogramowanie na okres 60 miesięcy od dnia podpisania Protokołu Odbioru Końcowego na zasadach określonych w Rozdziale V Załącznika nr 1 do SWZ i § 7 Umowy stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ.
3) Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Zamawiającego zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale VI OPZ.
2. Zamówienie należy wykonać zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz projektem umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena jedynej złożonej w przetargu oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia.
2025-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy