Dostawa wyposażenia gastronomicznego oraz sprzętu AGD do Szkoły Podstawowej nr 407 przy ul. Szeligowskiej 65A w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00339289
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00339289/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-22 13:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eea8ef2e-9364-4dce-b1df-ef712a9b77d3
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00339289 z dnia 2025-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia gastronomicznego oraz sprzętu AGD do Szkoły Podstawowej nr 407 przy ul. Szeligowskiej 65A w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 70
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-381
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bemowo.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bemowo.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia gastronomicznego oraz sprzętu AGD do Szkoły Podstawowej nr 407 przy ul. Szeligowskiej 65A w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eea8ef2e-9364-4dce-b1df-ef712a9b77d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00339289
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00012160/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.18 Dostawa wyposażenia gastronomicznego oraz sprzętu AGD do Szkoły Podstawowej nr 407 przy ul. Szeligowskiej 65A w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00252473
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-I-WZP.271.30.2025.MLA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 70000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie budynku Szkoły Podstawowej nr 407 przy ul. Szeligowskiej 65A w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa zespołu szkolno-przedszkolnego na terenie osiedla Chrzanów ”, w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.
2. Przedmiot zamówienia podzielony został na zamówienie podstawowe, które szczegółowo określone zostało w Wykazie wyposażenia gastronomicznego oraz sprzętu AGD – Załącznik
nr 1 do OPZ oraz na zamówienie opcjonalne, które szczegółowo określone zostało w Wykazie wyposażenia gastronomicznego oraz sprzętu AGD – Załącznik nr 2 do OPZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu oraz zasady realizacji zamówienia zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 310305,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310305,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 310305,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Teresa Strzylak prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą J & T Top Gastro Teresa Strzylak
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Jadwiga Bryk prowadząca działalność pod firmą Jadwiga Bryk J & T Top Gastro Sprzedaż Urządzeń Gastronomicznych i Chłodniczych s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 7981463038
7.3.3) Ulica: Kościelna 87
7.3.4) Miejscowość: Białobrzegi
7.3.5) Kod pocztowy: 26-800
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 310305,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
| 2025-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |