Dostawa samochodu specjalnego asenizacyjnego z funkcją ciśnieniowego udrażniania rur kanalizacyjnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Z.B. w Koczale

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00339347
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00339347/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-22 14:02
Lokalizacja
Koczała, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-977ef34f-fa8a-4383-9480-f9b2ae40e20d
Identyfikator
8431390659
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy do transportu odpadów i ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00339347 z dnia 2025-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu specjalnego asenizacyjnego z funkcją ciśnieniowego udrażniania rur kanalizacyjnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Z.B. w Koczale

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770897650

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zielona 2

1.5.2.) Miejscowość: Koczała

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-220

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 59/8574040

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgk@koczala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zgk.koczala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-977ef34f-fa8a-4383-9480-f9b2ae40e20d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu specjalnego asenizacyjnego z funkcją ciśnieniowego udrażniania rur kanalizacyjnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Z.B. w Koczale

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-977ef34f-fa8a-4383-9480-f9b2ae40e20d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00339347

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00174495/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup i dostawa samochodu specjalnego asenizacyjnego z funkcją ciśnieniowego udrażniania rur kanalizacyjnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Z.B. w Koczale

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00308165

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGK.26.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu specjalnego asenizacyjnego z funkcją ciśnieniowego udrażniania rur kanalizacyjnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Z.B. w Koczale
Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia jest Zakład Gospodarki Komunalnej Z.B. w Koczale, ul. Zielona 2, 77-220 Koczała.
Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz zgodnie z projektem umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zmówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz 3 ustawy PZP, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144500-3 - Pojazdy do transportu odpadów i ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zaoferowane przez Wykonawców ceny znacznie przekraczają kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może tej kwoty zwiększyć.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

2025-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy