Przygotowanie i dostarczenie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo KNF, UKNF oraz CEDUR
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00467553
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00467553/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-22 14:20
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4af1d43a-cf11-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 7010902185
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi introligatorskie
Wykonawcy
5 przyznanych
HALINA ZALEŃSKAKraków, PL · lot 0
76 978 PLNHALINA ZALEŃSKAKraków, PL · lot 1
40 836 PLNWOJCIECH JANECKISosnowiec, PL · lot 2
72 680 PLNHALINA ZALEŃSKAKraków, PL · lot 3
20 787 PLNAGENCJA REKLAMOWA CIEŚLIK-STUDIO L SPÓŁKA JAWNAKraków, PL · lot 4
51 414 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00467553 z dnia 2024-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i dostarczenie materiałów promocyjno-konferencyjnych
z logo KNF, UKNF oraz CEDUR
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382088467
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piękna 20
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-549
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@knf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.knf.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4af1d43a-cf11-11ee-a3b5-e25d731b0da91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie i dostarczenie materiałów promocyjno-konferencyjnychz logo KNF, UKNF oraz CEDUR
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4af1d43a-cf11-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467553
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00104722/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.14 Przygotowanie i dostarczenie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo KNF oraz CEDUR
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00241761
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZA-DZAZZP.2610.68.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 238656,30 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 213573,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZEŚĆ I:1) 50 szt. granatowych okładek na dokumenty A4 z wytłoczonym logo KNF, wraz z wizualizacją znakowania,
2) 500 szt. teczek konferencyjnych z logo KNF, szerokość grzbietu 15 mm (składanych z wykrojnika przygotowanego przez Wykonawcę ze skrzydełkami z 3 stron), wraz z wizualizacją znakowania,
3) 500 szt. teczek konferencyjnych z logo UKNF, szerokość grzbietu 15 mm (składanych
z wykrojnika przygotowanego przez Wykonawcę ze skrzydełkami z 3 stron), wraz z wizualizacją znakowania,
4) 100 szt. toreb białych z logo KNF lub UKNF (kolor granatowy) z adresem www.knf.gov.pl na dole torby (kolor granatowy), rozmiar torby (mm): 220x80x240 wraz z wizualizacją znakowania,
5) 200 szt. toreb białych z logo KNF lub UKNF (kolor granatowy) z adresem www.knf.gov.pl na dole torby (kolor granatowy), rozmiar torby (mm): 240x100x350 wraz z wizualizacją znakowania,
6) 200 szt. toreb białych z logo KNF lub UKNF (kolor granatowy) z adresem www.knf.gov.pl na dole torby (kolor granatowy), rozmiar torby (mm): 350x80x230 wraz z wizualizacją znakowania,
7) 100 szt. toreb białych z logo KNF lub UKNF (kolor granatowy) z adresem www.knf.gov.pl na dole torby (kolor granatowy), rozmiar torby (mm): 400x100x300 wraz z wizualizacją znakowania,
8) 2 tys. szt. długopisów aluminiowych w kolorze granatowym metalicznym z logo KNF, wraz z wizualizacją znakowania,
9) 2 tys. szt. długopisów aluminiowych w kolorze granatowym metalicznym z logo UKNF, wraz z wizualizacją znakowania,
10) 5 tys. szt. długopisów białych aluminiowych z logo KNF lub UKNF, z trwałym mocowaniem gumowej końcówki, wraz z wizualizacją znakowania,
11) 5 tys. szt. ołówków automatycznych z logo KNF lub UKNF, zaostrzonych z gumką, z materiału drewnopodobnego, w kolorze białym (lakier), wraz z wizualizacją znakowania,
12) 4,5 tys. szt. ołówków automatycznych z logo KNF lub UKNF, zaostrzonych z gumką, z materiału drewnopodobnego, w kolorze niebieskim (lakier), wraz z wizualizacją znakowania,
13) 3 tys. szt. ołówków automatycznych z logo KNF lub UKNF, zaostrzonych z gumką, z materiału drewnopodobnego, w kolorze zielonym (lakier), wraz z wizualizacją znakowania,
14) 1 tys. szt. notesów konferencyjnych białych z logo KNF format A5, wraz z wizualizacją znakowania przodu notesu oraz kartki wewnętrznej,
15) 1 tys. szt. notesów konferencyjnych białych z logo UKNF format A5, wraz z wizualizacją znakowania przodu notesu oraz kartki wewnętrznej,
16) 1 tys. szt. notesów konferencyjnych białych z logo KNF format A4, wraz z wizualizacją znakowania przodu notesu oraz kartki wewnętrznej,
17) 1 tys. szt. notesów konferencyjnych białych z logo UKNF format A4, wraz z wizualizacją znakowania przodu notesu oraz kartki wewnętrznej,
18) 300 szt. notesów konferencyjnych z logo KNF format A4, okładka w kolorze granatowym, wraz z wizualizacją znakowania przodu notesu oraz kartki wewnętrznej,
19) 300 szt. notesów konferencyjnych z logo UKNF format A4, okładka w kolorze granatowym, wraz z wizualizacją znakowania przodu notesu oraz kartki wewnętrznej,
20) 300 szt. notesów tzw. memo stick (z możliwością naklejenia po krótszym boku), format: A6 (+/- 0,5 cm), 25 kartkowe, białe z granatowym logo UKNF, wraz z wizualizacją znakowania,
21) 300 szt. notesów skóropodobnych A5 z gumką zamykającą i na długopis z tłoczonym logo KNF lub UKNF na okładce, wraz z wizualizacją znakowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79971100-2 - Usługi introligatorskie
4.5.5.) Wartość części: 97647,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II1) 500 szt. worków/plecaków płóciennych z nadrukiem (sitodruk) z logo kampanii GMW (full color) oraz logo CEDUR, wraz z wizualizacją znakowania
2) 700 szt. toreb płóciennych stebnowanych w kolorze naturalnym z nadrukiem (sitodruk) logo kampanii GMW (full color) oraz logo CEDUR, wraz z wizualizacją znakowania
3) 500 szt. worków/plecaków płóciennych z nadrukiem (sitodruk) logo KNF lub UKNF, wraz z wizualizacją znakowania
4) 500 szt. toreb płóciennych stebnowananych w kolorze granatowym (jak logo KNF/UKNF lub zbliżonym) z nadrukiem (sitodruk) logo KNF lub UKNF, wraz z wizualizacją znakowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79971100-2 - Usługi introligatorskie
4.5.5.) Wartość części: 39600 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ III1) 70 szt. plecaków na laptopy z logo KNF lub UKNF w kolorze białym, wraz z wizualizacją znakowania,
2) 25 szt. toreb na laptopy z logo KNF w kolorze białym, wraz z wizualizacją znakowania,
3) 50 szt. toreb na laptopy z logo UKNF w kolorze białym, wraz z wizualizacją znakowania,
4) 100 szt. hubów USB w kolorze białym z logo KNF lub UKNF w kolorze granatowym, wraz z wizualizacją znakowania,
5) 100 szt. słuchawek bezprzewodowych białych z logo KNF lub UKNF w kolorze granatowym na stacji dokującej, wraz z wizualizacją znakowania,
6) 200 szt. aluminiowych głośników bezprzewodowych w kolorze granatowym z logo KNF lub UKNF w kolorze białym, wraz z wizualizacją znakowania,
7) 100 szt. bezprzewodowych wykrywaczy kluczy w kolorze białym z logo KNF lub UKNF w kolorze granatowym, wraz z wizualizacją znakowania,
8) 100 szt. pendriwów USB 3.0, 32 GB z grawerowanym logo KNF lub UKNF, wraz z wizualizacją znakowania,
9) 50 szt. powerbanków z opcją ładowania indukcyjnego w kolorze czarnym, granatowym lub białym z logo KNF lub UKNF w kolorze białym lub granatowym, wraz z wizualizacją znakowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79971100-2 - Usługi introligatorskie
4.5.5.) Wartość części: 82348,08 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ IV1) 100 szt. parasoli automatycznych długich, wersja męska z logo KNF lub UKNF, zagięta rączka, wraz z wizualizacją nadruku oraz wykonaniem nadruku próbnego na jednym egzemplarzu parasola
2) 100 szt. parasoli automatycznych, wersja damska składana „do torebki” z logo KNF lub UKNF, wraz z wizualizacją nadruku oraz wykonaniem nadruku próbnego na jednym egzemplarzu parasola
3) 200 szt. bidonów na wodę z wkładem na lód/owoce z logo KNF lub UKNF w kolorze granatowym, wraz z wizualizacją znakowania
4) 100 szt. termosów 0,5 l w kolorze srebrnym z termometrem, z wygrawerowanym logo KNF lub UKNF o pojemność 400-450 ml, wraz z wizualizacją znakowania
5) 100 szt. kubów termicznych z wygrawerowanym logo KNF lub UKNF o pojemności 400 ml - 470 ml, wraz z wizualizacją znakowania
6) 30 szt. saszetek zapinanych w pasie w kolorze granatowym z logo KNF lub UKNF w kolorze białym, wraz z wizualizacją znakowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 79971100-2 - Usługi introligatorskie
4.5.5.) Wartość części: 29671,57 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ V1) 140 szt. koszulek T-shirt w kolorze granatowym (jak logo KNF/UKNF lub zbliżonym) lub białym, fason damski taliowany z białym logo lub granatowym, na lewej piersi: sygnet KNF lub UKNF lub logo KNF lub UKNF, znakowanie metodą sitodruku, wraz z wizualizacją znakowania
2) 180 szt. koszulek T-shirt w kolorze granatowym (jak logo KNF/UKNF lub zbliżonym) lub białym, fason męski z białym logo lub granatowym, na lewej piersi: sygnet KNF lub UKNF lub logo KNF lub UKNF, znakowanie metodą sitodruku, wraz z wizualizacją znakowania
3) 80 szt. koszulek Polo w kolorze granatowym (jak logo KNF/UKNF lub zbliżonym), fason męski z haftowanym białym logo KNF lub UKNF, znakowanie metodą haftowania, wraz z wizualizacją znakowania
4) 80 szt. koszulek Polo w kolorze granatowym (jak logo KNF/UKNF lub zbliżonym), fason damski z haftowanym białym logo KNF lub UKNF, znakowanie metodą haftowania, wraz z wizualizacją znakowania
5) 50 szt. bluz typu softshell w kolorze granatowym (jak logo KNF/UKNF lub zbliżonym), kaptur na zamek, z nadrukiem logo KNF lub UKNF w kolorze białym, fason: damski, wraz z wizualizacją znakowania
6) 50 szt. bluz typu softshell w kolorze granatowym (jak logo KNF/UKNF lub zbliżonym), kaptur na zamek, z nadrukiem logo KNF lub UKNF w kolorze białym, fason: męski, wraz z wizualizacją znakowania
7) 50 szt. bluz ciepłych z kapturem i kieszenią typu kangur unisex z haftowanym logo KNF lub UKNF, wraz z wizualizacją znakowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 79971100-2 - Usługi introligatorskie
4.5.5.) Wartość części: 44280 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76978 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 106000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 76978 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Reklamy AD Halina Zaleńska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770001808
7.3.3) Ulica: Igołomska 12
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-983
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76978 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40836 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40836 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Reklamy AD Halina Zaleńska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770001808
7.3.3) Ulica: Igołomska 12
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-983
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40836 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72680 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79750 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72680 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Reklamowo-Wydawnicza Studio B&W Wojciech Janecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6441853060
7.3.3) Ulica: Podjazdowa 2/31
7.3.4) Miejscowość: Sosnowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 41-200
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72680 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20787 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20787 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Reklamy AD Halina Zaleńska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770001808
7.3.3) Ulica: Igołomska 12
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-983
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20787 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41450 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52201,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51414 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Reklamowa Cieślik- Studio L Sp. J
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6791026110
7.3.3) Ulica: Kisielewskiego 28
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-708
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51414 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |