Cyfryzacja placówki i doposażenie w pomoce dydaktyczne - dotyczy Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Buczku (3 postępowanie)

Gmina Buczek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00339362
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00339362/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-22 14:04
Lokalizacja
Buczek, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28443d17-2684-416e-9261-4e3bf30d32d8
Identyfikator
8311566104
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktyczneSprzęt dydaktyczny

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00339362 z dnia 2025-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyfryzacja placówki i doposażenie w pomoce dydaktyczne - dotyczy Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Buczku (3 postępowanie)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Buczek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934536

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 20

1.5.2.) Miejscowość: Buczek

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-113

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@buczek.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://buczek.bipgmina.pl/wiadomosci/16824/lista/1/przetargi.

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28443d17-2684-416e-9261-4e3bf30d32d8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Cyfryzacja placówki i doposażenie w pomoce dydaktyczne - dotyczy Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Buczku (3 postępowanie)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28443d17-2684-416e-9261-4e3bf30d32d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00339362

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041361/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Cyfryzacja placówki i doposażenie w pomoce dydaktyczne - dotyczy Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Buczku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pod nazwą: „Poznawanie świata przez małego i dużego skrzata” jest współfinasowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00272970

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IKP.7013.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III Mały artysta

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający po terminie składania ofert zauważył, że dokonał błędnego opisu przedmiotu zamówienia niezgodnie z postanowieniami ustawy Pzp, w tym w szczególności w sposób niejednoznaczny i budzący wątpliwości.
W postępowaniu doszło do naruszenia przepisów ustawy Pzp, polegającym na wadliwym skonstruowaniu opisu przedmiotu zamówienia. Powstała wada postępowania ma charakter nieusuwalny, gdyż na obecnym etapie postępowania nie można usunąć skutków, jakie nastąpiły w wyniku dokonanego przez Zamawiającego opisu przedmiotu zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2025-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy