Zakup wraz z dostawą pościeli i pozycjonerów barierowych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o
SZPITAL POWIATOWY IM. TADEUSZA MALIŃSKIEGO W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00340645
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00340645/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-23 10:22
- Lokalizacja
- Śrem, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dbe63d7d-3502-435e-8185-1f82750addf2
- Identyfikator
- 7851793027
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00340645 z dnia 2025-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą pościeli i pozycjonerów barierowych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL POWIATOWY IM. TADEUSZA MALIŃSKIEGO W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301778672
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Chełmońskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Śrem
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@szpital-srem.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalwsremie.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wraz z dostawą pościeli i pozycjonerów barierowych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbe63d7d-3502-435e-8185-1f82750addf2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00340645
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W dotychczas prowadzonym postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego w ramach zamówienia na:
Zakup wraz z dostawą pościeli i pozycjonerów barierowych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o.- ZP/14/TP/25 ogłoszonym w BZP w dniu 16.06.2025 o numerze 2025/BZP00280696 wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu i na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r., poz. 1320 ze zm.) unieważniono postępowanie .
W związku z powyższym Zamawiający w dniu 02.07.2025 r. podjął decyzję o przeprowadzeniu postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z okoliczności wskazanych w art. 226 ust. 1 pkt 5 w ustawie Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/16/WR/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup wraz z dostawą pościeli i pozycjonerów barierowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 39518000-6 - Bielizna szpitalna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39516120-9 - Poduszki
33140000-3 - Materiały medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MD International Medical Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 524-29-07-284
7.3.3) Ulica: ul. Kineskopowa 1 F
7.3.4) Miejscowość: Piaseczno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 241358,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2025-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |