Budowa pięciu placów manewrowych na terenie Nadleśnictwa Dębno w 2025 r.

NADLEŚNICTWO DĘBNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00340722
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00340722/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-23 10:33
Lokalizacja
Dębno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0efa0a0-3449-40fb-95dd-c1db82dcba94
Identyfikator
5970008631
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniająceRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

STB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyślibórz, PL · lot 0
276 945,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00340722 z dnia 2025-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pięciu placów manewrowych na terenie Nadleśnictwa Dębno w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO DĘBNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Racławicka 33

1.5.2.) Miejscowość: Dębno

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 95 756 14 20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: debno@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debno.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a0efa0a0-3449-40fb-95dd-c1db82dcba94

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa pięciu placów manewrowych na terenie Nadleśnictwa Dębno w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0efa0a0-3449-40fb-95dd-c1db82dcba94

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00340722

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00242529/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa pięciu placów manewrowych na terenie Nadleśnictwa Dębno w 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00265917

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 280663,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na budowie pięciu placów manewrowych - zlokalizowanych przy punktach czerpania wody na terenie Nadleśnictwa Dębno w 2025 r., zgodnie z dokumentacją projektową w podanych poniżej lokalizacjach:
a.) obręb ewidencyjny Namyślin, działka o nr ewidencyjnych gruntu: 516, Leśnictwo Boleszkowice,
b.) obręb ewidencyjny Mostno, działka o nr ewidencyjnych gruntu: 380, Leśnictwo Bogusław,
c.) obręb ewidencyjny 4 Dębno, działka o nr ewidencyjnych gruntu: 248/10, Leśnictwo Dębno,
d.) obręb ewidencyjny Barnówko, działka o nr ewidencyjnych gruntu: 125, Leśnictwo Borne,
e.) obręb ewidencyjny Dargomyśl, działka o nr ewidencyjnych gruntu: 327/1, Leśnictwo Dębno.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został zawarty w następujących dokumentach:
a) Projekt wykonawczy (projekt zagospodarowania terenu) stanowiący załącznik nr 1.1A do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 516, Leśnictwo Boleszkowice.
b) Projekt wykonawczy (projekt zagospodarowania terenu) stanowiący załącznik nr 1.2A do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 380, Leśnictwo Bogusław.
c) Projekt wykonawczy (projekt zagospodarowania terenu) stanowiący załącznik nr 1.3A do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 248/10, Leśnictwo Dębno.
d) Projekt wykonawczy (projekt zagospodarowania terenu) stanowiący załącznik nr 1.4A do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 125, Leśnictwo Borne.
e) Projekt wykonawczy (projekt zagospodarowania terenu) stanowiący załącznik nr 1.5A do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 327/1, Leśnictwo Dębno.
f) Szczegółowych specyfikacjach technicznych stanowiący załącznik nr 1.1B do SWZ – działka o nr ewidencyjnych gruntu: 516, Leśnictwo Boleszkowice.
g) Szczegółowych specyfikacjach technicznych stanowiący załącznik nr 1.2B do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 380, Leśnictwo Bogusław.
h) Szczegółowych specyfikacjach technicznych stanowiący załącznik nr 1.3B do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 248/10, Leśnictwo Dębno.
i) Szczegółowych specyfikacjach technicznych stanowiący załącznik nr 1.4B do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 125, Leśnictwo Borne.
j) Szczegółowych specyfikacjach technicznych stanowiący załącznik nr 1.5B do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 327/1, Leśnictwo Dębno.
k) Przedmiar Robót stanowiący załącznik nr 1.1C do SWZ (przedmiar robót ma charakter wyłącznie poglądowy)- działka o nr ewidencyjnych gruntu: 516, Leśnictwo Boleszkowice.
l) Przedmiar Robót stanowiący załącznik nr 1.2C do SWZ (przedmiar robót ma charakter wyłącznie poglądowy) - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 380, Leśnictwo Bogusław.
m) Przedmiar Robót stanowiący załącznik nr 1.3C do SWZ (przedmiar robót ma charakter wyłącznie poglądowy) - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 248/10, Leśnictwo Dębno.
n) Przedmiar Robót stanowiący załącznik nr 1.4C do SWZ (przedmiar robót ma charakter wyłącznie poglądowy) - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 125, Leśnictwo Borne.
a) Przedmiar Robót stanowiący załącznik nr 1.5C do SWZ (przedmiar robót ma charakter wyłącznie poglądowy) - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 327/1, Leśnictwo Dębno.
b) Projekt techniczny stanowiący załącznik nr 1.1D do SWZ – działka o nr ewidencyjnych gruntu: 516, Leśnictwo Boleszkowice.
c) Projekt techniczny stanowiący załącznik nr 1.2D do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 380, Leśnictwo Bogusław.
d) Projekt techniczny stanowiący załącznik nr 1.3D do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 248/10, Leśnictwo Dębno.
e) Projekt techniczny stanowiący załącznik nr 1.4D do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 125, Leśnictwo Borne.
f) Projekt techniczny stanowiący załącznik nr 1.5D do SWZ - działka o nr ewidencyjnych gruntu: 327/1, Leśnictwo Dębno.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 276945,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 437880,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 276945,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STB Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971727983

7.3.3) Ulica: Królewiecka

7.3.4) Miejscowość: Myślibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 74-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 276945,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane