Remont kanalizacji deszczowej w ul. Studenckiej na odc. Od Al. Wilanowskiej do ul. Wałbrzyskiej w Warszawie w ramach zadania pn. "Remont ul. Studenckiej"

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00340905
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00340905/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-23 11:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3565f911-7875-467a-a3f5-42068afe0aa7
Identyfikator
01525964000059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

GSG INDUSTRIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 0
398 381,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00340905 z dnia 2025-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kanalizacji deszczowej w ul. Studenckiej na odc. Od Al. Wilanowskiej do ul. Wałbrzyskiej w Warszawie w ramach zadania pn. "Remont ul. Studenckiej"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mokotow.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kanalizacji deszczowej w ul. Studenckiej na odc. Od Al. Wilanowskiej do ul. Wałbrzyskiej w Warszawie w ramach zadania pn. "Remont ul. Studenckiej"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3565f911-7875-467a-a3f5-42068afe0aa7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00340905

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00681014/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.49 Remont kanalizacji deszczowej w ul. Studenckiej na odc. Od Al. Wilanowskiej do ul. Wałbrzyskiej w Warszawie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie z wolnej ręki to tryb udzielenia zamówienia, w którym Zamawiający udziela zamówienia po negocjacjach tylko z jednym wykonawcą.
Zgodnie z art. 305 pkt. 2 Ustawy Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej z ręki w sytuacji gdy w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
W związku z unieważnieniem postępowania prowadzonego w trybie podstawowym pn. Remont kanalizacji deszczowej w ul. Studenckiej na odc. od Al. Wilanowskiej do ul. Wałbrzyskiej w Warszawie w ramach zadania pn. „Remont ul. Studenckiej” nie została złożona żadna oferta. Wydział Infrastruktury dla Dzielnicy Mokotów zaproponował zaprosić do negocjacji firmę GSG Industria Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Granitowej 47, 70-750 Szczecin, email: a.smyka-kowalska@gsgindustria.pl

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: UD-IV-WZP.271.48.2025.ACZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.59.2025.ACZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 323887,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace remontowe mające na celu poprawę złego stanu technicznego kanalizacji deszczowej w ul. Wernyhory w Warszawie obejmującego odcinek pomiędzy Al. Wilanowską, a ul. Kmicica (od studni S1 do studni S8). Remont pozwoli ograniczyć liczne awarie kanalizacji na terenie objętym przedsięwzięciem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GSG Industria Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL9552264351

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 398381,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane