Dokumentacja projektowa ciągu pieszo-rowerowego w miejscowościach: Turze, Dalwin, Świetlikowo przy drodze powiatowej
Powiat Tczewski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00341064
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00341064/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-23 11:45
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d18e9d5-2b8e-450d-b0dc-af15d30a31bb
- Identyfikator
- 5932140707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00341064 z dnia 2025-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dokumentacja projektowa ciągu pieszo-rowerowego w miejscowościach: Turze, Dalwin, Świetlikowo przy drodze powiatowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tczewski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675267
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piaskowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat.tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.tczew.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_tczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dokumentacja projektowa ciągu pieszo-rowerowego w miejscowościach: Turze, Dalwin, Świetlikowo przy drodze powiatowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d18e9d5-2b8e-450d-b0dc-af15d30a31bb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00341064
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028022/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.24 Dokumentacja projektowa ciągu pieszo-rowerowego w miejscowościach: Turze, Dalwin, Świetlikowo przy drodze powiatowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00296492
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.24.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 119410,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej budowy oraz przebudowy infrastruktury pieszej i pieszo-rowerowej w miejscowościach: Turze, Dalwin i Świetlikowo, zlokalizowanych na terenie gminy Tczew w powiecie tczewskim.
2. Zakres opracowania obejmuje:
1) w miejscowości Turze – budowę jednostronnego chodnika o długości ok. 110 m i szerokości 1,8 m w pasie drogi powiatowej nr 2808G, na działce nr 153/3, obręb Turze;
2) w miejscowości Dalwin:
a) budowę chodnika o długości ok. 1800 m i szerokości 1,8 m wzdłuż drogi powiatowej nr 2802G, na działce nr 131/3, obręb Dalwin,
b) budowę ciągu pieszo-rowerowego o długości ok. 2700 m i szerokości 3,0 m wzdłuż drogi powiatowej nr 2223G, na działce nr 77/1, obręb Dalwin;
3) w miejscowości Świetlikowo – budowę drogi pieszo-rowerowej o długości ok. 630 m i szerokości 3 m wzdłuż drogi powiatowej nr 2800G, na działce nr 10 obręb Świetlikowo.
3. Każde z opracowań stanowi odrębny przedmiot projektowy, przygotowany jako samodzielne zamierzenie budowlane, dla którego przewiduje się uzyskanie decyzji o pozwolenie na budowę/zgłoszenie budowy. Inwestycje planowane są wyłącznie na gruntach stanowiących własność Powiatu Tczewskiego.
4. Dokumentacja projektowa musi obejmować wszystkie niezbędne opracowania branżowe, w tym: projekt budowlany, projekt wykonawczy, przedmiar robót, kosztorys inwestorski, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, projekt organizacji ruchu (tymczasowy i docelowy). Dodatkowo Wykonawca będzie zobowiązany do przygotowania i złożenia kompletnego wniosku o wydanie pozwolenia na budowę/zgłoszenia budowy oraz do prowadzenia procedury w imieniu Zamawiającego aż do momentu uzyskania decyzji administracyjnej.
Ciąg dalszy opisu przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale 4 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektowe Michał Zejglic
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 369005359
7.3.3) Ulica: ul. Mickiewicza 1/5
7.3.4) Miejscowość: Sławno
7.3.5) Kod pocztowy: 76-100
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 240 dni
| 2025-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |