Modernizacja sieci sygnalizacji pożarowej w Domu Pomocy Społecznej im. Jana i Marysieńki Sobieskich w Kielcach.

Gmina Kielce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00341243
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00341243/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-23 12:20
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d47dd56-b9bc-4983-aee8-1577e116ac9f
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TECHNICZNE 'SUPON' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
290 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00341243 z dnia 2025-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sieci sygnalizacji pożarowej w Domu Pomocy Społecznej im. Jana i Marysieńki Sobieskich w Kielcach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce

1.3.) Oddział zamawiającego: Centrum Zamówień Miejskich w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bodzentyńska 32/40

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-308

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413676449

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czm@czm.kielce.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: copwkielce.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d47dd56-b9bc-4983-aee8-1577e116ac9f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Centralny zamawiający na rzecz jednostek organizacyjnych Gminy Kielce, przygotowywanie posiłków

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sieci sygnalizacji pożarowej w Domu Pomocy Społecznej im. Jana i Marysieńki Sobieskich w Kielcach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d47dd56-b9bc-4983-aee8-1577e116ac9f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00341243

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00268252

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Adm.26.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 328834,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji instalacji systemu sygnalizacji pożaru oraz instalacji sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi w pomieszczeniach Domu Pomocy Społecznej im. Jana i Marysieńki Sobieskich w Kielcach przy ul. Króla Jana III Sobieskiego 30 25-124 Kielce.
Zadanie zostało podzielone na trzy etapy:
Etap 1 – Budowa nowego systemu SSP(ISP) z demontażem starej instalacji,
Etap 2 – Utylizacja elementów starej instalacji,
Etap 3 – Instalacja trzymaczy drzwiowych dla oddzieleń ogniowych.
Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje:
- wykonania tras kablowych,
- wykonania okablowania zasilającego i sygnałowego,
- instalacji ręcznych przycisków pożarowych,
- instalacji detektorów punktowych oraz zasysających,
- instalacji sygnalizatorów optyczno-akustycznych,
- instalacji trzymaczy drzwiowych,
- montażu zasilaczy przeciwpożarowych,
- montażu modułów kontrolnych, sterujących, kontrolno-sterujących,
- montażu centrali sygnalizacyjnej ISP(SSP),
- utylizacje elementów starej instalacji,
- testy i szkolenie z obsługi nowego systemu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 582798,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 290000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo - Techniczne SUPON Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 291181295

7.3.3) Ulica: Sandomierska 105

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-324

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 290000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-30
2025-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane