Konserwacja rowów szczegółowych w Darłowie

Gmina Miasto Darłowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00467739
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00467739/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-22 15:04
Lokalizacja
Darłowo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2dfdfe02-8e75-4e74-a3d7-9de7bcf3b7af
Identyfikator
4990527500
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty odwadniające

Wykonawcy

5 przyznanych

WIESŁAW POŁCZYŃSKIPaprotki 9, PL · lot 0
77 121 PLN
FIRMA USŁUGOWA EWELINA KAGANIUK, TOMASZ KOWALCZYK SPÓŁKA CYWILNADarłowo, PL · lot 1
55 350 PLN
WIESŁAW POŁCZYŃSKIPaprotki 9, PL · lot 2
35 079,6 PLN
WIESŁAW POŁCZYŃSKIPaprotki 9, PL · lot 3
7503 PLN
FIRMA USŁUGOWA EWELINA KAGANIUK, TOMASZ KOWALCZYK SPÓŁKA CYWILNADarłowo, PL · lot 4
97 170 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00467739 z dnia 2024-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja rowów szczegółowych w Darłowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Darłowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920937

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 9

1.5.2.) Miejscowość: Darłowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-150

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 355 12 48

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@darlowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.darlowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/darlowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja rowów szczegółowych w Darłowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2dfdfe02-8e75-4e74-a3d7-9de7bcf3b7af

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467739

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048011/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Konserwacja rowów (Nadmorska, Kurpińskiego, Przemysłowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00405401

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.2024 / IS.7021.134.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 243633,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - Konserwacja rowów i urządzeń melioracji wodnych na terenie miasta Darłowo przy ul. Krupińskiego.

Długość rowu 1140 mb.

Roboty polegać będą na:
-oczyszczanie dna rowów z namułu gr. 40 cm wraz z jego załadowaniem i wywozem własnym transportem;
-oczyszczanie z namułu przepustów rurowych;
-oczyszczanie rowów, skarp rowów i terenów przyległych do rowów z nieczystości i gruzu wraz z wywozem odpadów na bieżąco;
-wykaszanie porostów i trawy z obu skarp rowów wraz z natychmiastowym załadowaniem i wywozem zgrabionej trawy własnym transportem;
-ręczne wycinanie krzaków na skarpach rowów wraz z natychmiastowym załadowaniem i wywozem własnym transportem;
-udrażnianie przepustów;
-bieżące usuwanie zatorów;
-naprawa przepustów;
-naprawa osuwisk w skarpach.

UWAGA!
Utylizacja urobku we własnym zakresie Wykonawcy zgodnie z odrębnymi przepisami w tym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 75297,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Konserwacja rowów i urządzeń melioracji wodnych na terenie miasta Darłowo przy ul. Nadmorskiej DA2, ,DA2/3 DA2/1 Darłówko.

Długość rowu 1324 mb.

Roboty polegać będą na:
-oczyszczanie dna rowów z namułu gr. 40 cm wraz z jego załadowaniem i wywozem własnym transportem;
-oczyszczanie z namułu przepustów rurowych;
-oczyszczanie rowów, skarp rowów i terenów przyległych do rowów z nieczystości i gruzu wraz z wywozem odpadów na bieżąco;
-wykaszanie porostów i trawy z obu skarp rowów wraz z natychmiastowym załadowaniem i wywozem zgrabionej trawy własnym transportem;
-ręczne wycinanie krzaków na skarpach rowów wraz z natychmiastowym załadowaniem i wywozem własnym transportem;
-udrażnianie przepustów;
-bieżące usuwanie zatorów;
-naprawa przepustów;
-naprawa osuwisk w skarpach.

UWAGA!
Utylizacja urobku we własnym zakresie Wykonawcy zgodnie z odrębnymi przepisami w tym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 87450,20 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – Konserwacja rowów i urządzeń melioracji wodnych na terenie miasta Darłowo przy ul. Przemysłowej.

Długość rowu 713 mb.

Roboty polegać będą na:
-oczyszczanie dna rowów z namułu gr. 40 cm wraz z jego załadowaniem i wywozem własnym transportem;
-oczyszczanie z namułu przepustów rurowych;
-oczyszczanie rowów, skarp rowów i terenów przyległych do rowów z nieczystości i gruzu wraz z wywozem odpadów na bieżąco;
-wykaszanie porostów i trawy z obu skarp rowów wraz z natychmiastowym załadowaniem i wywozem zgrabionej trawy własnym transportem;
-ręczne wycinanie krzaków na skarpach rowów wraz z natychmiastowym załadowaniem i wywozem własnym transportem;
-udrażnianie przepustów;
-bieżące usuwanie zatorów;
-naprawa przepustów;
-naprawa osuwisk w skarpach.

UWAGA!
Utylizacja urobku we własnym zakresie Wykonawcy zgodnie z odrębnymi przepisami w tym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 47093,70 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV – Konserwacja rowów i urządzeń melioracji wodnych na terenie miasta Darłowo przy ul. Sowińskiego - garaże.

Długość rowu 122 mb.

Roboty polegać będą na:
-oczyszczanie dna rowów z namułu gr. 40 cm wraz z jego załadowaniem i wywozem własnym transportem;
-oczyszczanie z namułu przepustów rurowych;
-oczyszczanie rowów, skarp rowów i terenów przyległych do rowów z nieczystości i gruzu wraz z wywozem odpadów na bieżąco;
-wykaszanie porostów i trawy z obu skarp rowów wraz z natychmiastowym załadowaniem i wywozem zgrabionej trawy własnym transportem;
-ręczne wycinanie krzaków na skarpach rowów wraz z natychmiastowym załadowaniem i wywozem własnym transportem;
-udrażnianie przepustów;
-bieżące usuwanie zatorów;
-naprawa przepustów;
-naprawa osuwisk w skarpach.

UWAGA!
Utylizacja urobku we własnym zakresie Wykonawcy zgodnie z odrębnymi przepisami w tym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 8058,10 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V – Konserwacja rowów i urządzeń melioracji wodnych na terenie miasta Darłowo przy ul. Lotników Morskich (od mostu kolejowego z prawej strony drogi na nieruchomości nr 10).

Długość rowu 1238 mb.

Roboty polegać będą na:
-oczyszczanie dna rowów z namułu gr. 40 cm wraz z jego załadowaniem i wywozem własnym transportem;
-oczyszczanie z namułu przepustów rurowych;
-oczyszczanie rowów, skarp rowów i terenów przyległych do rowów z nieczystości i gruzu wraz z wywozem odpadów na bieżąco;
-wykaszanie porostów i trawy z obu skarp rowów wraz z natychmiastowym załadowaniem i wywozem zgrabionej trawy własnym transportem;
-ręczne wycinanie krzaków na skarpach rowów wraz z natychmiastowym załadowaniem i wywozem własnym transportem;
-udrażnianie przepustów;
-bieżące usuwanie zatorów;
-naprawa przepustów;
-naprawa osuwisk w skarpach.

UWAGA!
Utylizacja urobku we własnym zakresie Wykonawcy zgodnie z odrębnymi przepisami w tym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 81769,90 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57490,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98154,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77121,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. Projekt Środowisko Wiesław Połczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 321358871

7.3.3) Ulica: Paprotki 9

7.3.4) Miejscowość: Malechowo

7.3.5) Kod pocztowy: 76-142

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77121,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 179 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113996,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Usługowa Ewelina Kaganiuk, Tomasz Kowalczyk s.c.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Usługowa Ewelina Kaganiuk, Tomasz Kowalczyk s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 523727964

7.3.3) Ulica: Domasławice 80A

7.3.4) Miejscowość: Darłowo

7.3.5) Kod pocztowy: 76-150

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 179 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35079,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60270,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35079,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. Projekt Środowisko Wiesław Połczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 321358871

7.3.3) Ulica: Paprotki 9

7.3.4) Miejscowość: Malechowo

7.3.5) Kod pocztowy: 76-142

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35079,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 179 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6152,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19065,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7503,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. Projekt Środowisko Wiesław Połczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 321358871

7.3.3) Ulica: Paprotki 9

7.3.4) Miejscowość: Malechowo

7.3.5) Kod pocztowy: 76-142

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7503,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 179 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62432,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114205,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97170,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Usługowa Ewelina Kaganiuk, Tomasz Kowalczyk s.c.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Usługowa Ewelina Kaganiuk, Tomasz Kowalczyk s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 523727964

7.3.3) Ulica: Domasławice 80A

7.3.4) Miejscowość: Darłowo

7.3.5) Kod pocztowy: 76-150

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97170,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 179 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane