Świadczenie usługi serwisu eksploatacyjnego systemów informatycznych w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka - Szpitalu Specjalistycznym w Kielcach

Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka - Szpital Specjalistyczny w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00341568
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00341568/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-23 13:14
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-268ddb4a-b96a-4f8c-90b1-8a4d564c9498
Identyfikator
6571741141
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Wykonawcy

1 przyznane

KAMSOFT SPÓŁKA AKCYJNAKatowice, PL · lot 0
173 935,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00341568 z dnia 2025-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi serwisu eksploatacyjnego systemów informatycznych w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka - Szpitalu Specjalistycznym w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka - Szpital Specjalistyczny w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290503911

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prosta 30

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-371

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.cieslik@szpitalprosta.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpgin.kielce.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi serwisu eksploatacyjnego systemów informatycznych w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka - Szpitalu Specjalistycznym w Kielcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-268ddb4a-b96a-4f8c-90b1-8a4d564c9498

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00341568

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00115388/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Serwis eksploatacyjny systemów informatycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00303810

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zastosowany tryb art. 214 ust. 1 pkt. 1 lit. a) "z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze", szpital pracuje na wprowadzonym oprogramowaniu od 2012 roku, wprowadzenie nowego oprogramowania oraz serwisu eksploatacyjnego wiązałoby się z bardzo wysokimi kosztami, ponadto wykonawca posiada licencje i prawa autorskie na używane w placówce oprogramowanie

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SAG ZP-14/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu eksploatacyjnego systemów informatycznych w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka – Szpitalu Specjalistycznym w Kielcach zgodnie z oprogramowaniem wyszczególnionym w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAMSOFT S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542685559

7.3.3) Ulica: 1 Maja 133

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-235

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 173935,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi