Powierzchniowe utrwalenie wewnętrznej drogi gminnej miejscowości Cielęta na dz. nr 76/2, 49/1 i 50/1 o długości 338,5 m

Gmina Brodnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00342159
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00342159/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-23 14:58
Lokalizacja
Brodnica, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-745d217d-a7f2-43db-a5a8-deeb3a31b73e
Identyfikator
8741683634
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

MARIAN TOMPALSKIChrostowo, PL · lot 0
172 070,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00342159 z dnia 2025-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Powierzchniowe utrwalenie wewnętrznej drogi gminnej miejscowości Cielęta na dz. nr 76/2, 49/1 i 50/1 o długości 338,5 m

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brodnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mazurska 13

1.5.2.) Miejscowość: Brodnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564941612

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretaraiat@brodnica.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brodnica.ug.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Powierzchniowe utrwalenie wewnętrznej drogi gminnej miejscowości Cielęta na dz. nr 76/2, 49/1 i 50/1 o długości 338,5 m

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-745d217d-a7f2-43db-a5a8-deeb3a31b73e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00342159

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający w ramach postępowania oznaczonego nr RI.271.8.2024.JK , którego przedmiotem była modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Brodnica poprzez powierzchniowe utrwalenie przewidział udzielania zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP. Przedmiotowe zamówienie obejmowało utrwalenie wewnętrznej drogi gminnej miejscowości Cielęta na dz. nr 76/2, 49/1 i 50/1 o długości 338,5 m

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-662d7e19-34bc-440d-af65-8395b20a5ba4

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.16.2025.JK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 130828,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej polegającej na powierzchniowym utrwaleniu wewnętrznej drogi gminnej miejscowości Cielęta na dz. nr 76/2, 49/1 i 50/1 o długości 338,5 m.
2. W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać następujący zakres prac:
1) Roboty ziemne,
2) Jezdnia o szerokości 3 m powstała w wyniku 4 - krotnego powierzchniowego utrwalenia emulsją asfaltową średniorozpadową i kruszywami łamanymi o łącznej grubości warstw 3 – 4 cm wykonanego na warstwie z KŁSM 0/31,5 mm grubości 15 .
3) Zjazdy w granicach pasa drogowego 4 - krotnie powierzchniowo utrwalone emulsją asfaltową średniorozpadową i kruszywami łamanymi o łącznej grubości warstw 3 – 4 cm na warstwie z KŁSM 0/31,5 mm grubości 25 cm.
4) Pobocza o szerokości 0,5 m z KŁSM 0/31,5 mm grubości 15 cm.
5) Ustawienie oznakowania pionowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRzedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MAR-DAR" Marian Tompalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8931210838

7.3.4) Miejscowość: Makówiec 53

7.3.5) Kod pocztowy: 87-602

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172070,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane