„Analiza dotycząca potrzeb edukacyjnych mieszkańców gminy Wiskitki”

Gmina Wiskitki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00342457
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00342457/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-24 07:32
Lokalizacja
Wiskitki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5b5b1a2-c542-42af-9481-b0ba2d48eb4b
Identyfikator
8381426466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi analizyUsługi edukacyjne i szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00342457 z dnia 2025-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Analiza dotycząca potrzeb edukacyjnych mieszkańców gminy Wiskitki”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiskitki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148549

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wiskitki

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-315

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.7.) Numer telefonu: 046 856 50 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiskitki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wiskitki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Analiza dotycząca potrzeb edukacyjnych mieszkańców gminy Wiskitki”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5b5b1a2-c542-42af-9481-b0ba2d48eb4b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00342457

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027471/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 „Analiza dotycząca potrzeb edukacyjnych mieszkańców gminy Wiskitki”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn.„Mazowsze bez smogu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza na lata 2021 – 2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00278123

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZRK.271.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Określenie przedmiotu zamówienia:
I. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie analizy dotyczącej potrzeb edukacyjnych mieszkańców Gminy Wiskitki. Zadanie to obejmuje identyfikację deficytów wiedzy oraz postaw mieszkańców wobec zagadnień związanych z zanieczyszczeniami powietrza. Analiza będzie stanowić kluczowy element realizacji długoterminowej strategii edukacyjnej w ramach działań na rzecz poprawy jakości powietrza, przyczyniając się do osiągnięcia celów redukcji emisji zanieczyszczeń atmosferycznych, zgodnie z europejskimi dyrektywami dotyczącymi jakości powietrza (m.in. Dyrektywa 2008/50/WE). Opracowanie analizy jest wymagane w związku z uczestnictwem Gminy Wiskitki w projekcie „Mazowsze bez Smogu”. Opracowana analiza będzie stanowiła podstawę do realizacji działań edukacyjnych w latach 2025-2028, które będą miały na celu kształtowanie odpowiednich postaw ekologicznych, promowanie oszczędzania energii oraz wspieranie inicjatyw służących zmniejszeniu emisji zanieczyszczeń.
II. Na podstawie przygotowanej dokumentacji (analizy) Wykonawca zrealizuje przeprowadzenie kampanii edukacyjnej – informacyjnej w ramach projektu pn.: ,,Mazowsze bez smogu”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71620000-0 - Usługi analizy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostaje unieważnione w związku z faktem, że wszystkie złożone w niniejszym postępowaniu oferty podlegają odrzuceniu.
2025-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi