Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Bełżcu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bełżcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00342651
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00342651/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-24 08:50
Lokalizacja
Bełżec, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55f1f3c2-d138-4bc2-8161-668b0b6d8b41
Identyfikator
9212030358
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

DróbWędlinyMięsoRóżne produkty spożywczeWarzywa mrożoneProdukty głęboko mrożoneRyby mrożonePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty mleczarskieOwoce, warzywa i podobne produkty

Wykonawcy

8 przyznanych

· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00342651 z dnia 2025-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Bełżcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bełżcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9212030358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rzeszowska 75

1.5.2.) Miejscowość: Bełżec

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-670

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp.belzec@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp-belzec.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-55f1f3c2-d138-4bc2-8161-668b0b6d8b41

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Bełżcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55f1f3c2-d138-4bc2-8161-668b0b6d8b41

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00342651

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00246622/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Bełżcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247103

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świeże mięso i wędliny drobiowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15112000-6 - Drób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.) Wartość części: 21285,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świeże mięso i wędliny wieprzowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 15110000-2 - Mięso

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.) Wartość części: 21672,32 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Artykuły spożywcze różne

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 36806,02 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mrożone ryby, owoce i warzywa

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15331170-9 - Warzywa mrożone

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

15221000-3 - Ryby mrożone

4.5.5.) Wartość części: 19974,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pieczywo

4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.) Wartość części: 9940,50 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Produkty mleczarskie

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.) Wartość części: 18946,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świeże warzywa i owoce

4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.) Wartość części: 65229,13 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wyroby garmażeryjne gotowe świeże

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 32436,55 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty

2025-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy